قیمت سفر به عتبات کاهش یافت
۵۳۹۹۶۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
۱۰۱۶۹
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان از روز گذشته آغاز شده و تا پایان نیمه اول این ماه ۴۰ کاروان یعنی حدود ۲ هزار زائر به عتبات اعزام می‌شوند.
خبرگزاری فارس: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان از روز گذشته آغاز شده و تا پایان نیمه اول این ماه ۴۰ کاروان یعنی حدود ۲ هزار زائر به عتبات اعزام می‌شوند.
 
محسن نظافتی گفت: از روز گذشته (شنبه) اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان آغاز شده است، البته اعزام‌ها تا نیمه اول این ماه به دلیل تعطیلی هتل‌ها به خاطر بازسازی و تعمیرات به صورت بسیار محدود انجام می‌شود.

وی ادامه داد: تا نیمه اول ماه مبارک رمضان تنها 2 هزار زائر در قالب 40 کاروان به عراق اعزام می‌شوند و دلیل آن هم تعطیلی حدود 70 درصد هتل‌های طرف قرارداد با ایران تا نیمه اول ماه مبارک رمضان است؛ البته در نیمه دوم این ماه اعزام‌ها به روزانه اعزام 40 کاروان و در کل حدود 23 هزار نفر افزایش خواهد داشت.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره استقبال زائران در نیمه دوم ماه مبارک رمضان بیان داشت: این مسئله به دلیل وجود لیالی قدر و سایر مناسبت‌های ماه مبارک رمضان است.

نظافتی بیان داشت: در ماه مبارک رمضان بسته‌های یک هفته‌ای، 10 روزه، 12 روزه و 15 روزه برای اعزام زائران داریم و امسال اکثر زائران اعزام‌های یک هفته‌ای را انتخاب کرده‌اند؛ البته قیمت سفرهای یک هفته‌ای نسبت به سال گذشته 25 تا 40 درصد کاهش داشته است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج