تولید نیسان Juke به زودی متوقف می شود
۵۴۱۰۱۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
۵۰۵۶
براساس تازه ترین شنیده ها، نیسان پس از معرفی مدل 2018 خودروی Juke، تولید آن را متوقف کرده و محصولی جدید با نام Kicks را معرفی خواهد کرد. نیسان در واکنش به این خبر، از هر گونه از اظهار نظر خودداری کرده است.
وب سایت تک شات - شرکت نیسان در حال حاضر خودروهای متنوعی را به بازار عرضه می کند. در سبط محصولات این شرکت خودروهایی در کلاس های مختلف به چشم می خورد که یکی از آنها Juke نام دارد، خودرویی در دسته کراس اور ها که ظاهری کم و بیش عجیب دارد و از سال 2010 وارد بازار شده است.
 
 تولید نیسان Juke به زودی متوقف می شود

این خودرو طی سال های اخیر شاهد تغییرات اندکی در طراحی و کارایی خود بوده و حالا به نظر می رسد نیسان به این نتیجه رسیده که عدم تولید آن، بهتر از ادامه تولیدش است. براساس تازه ترین شنیده ها، نیسان پس از معرفی مدل 2018 خودروی Juke، تولید آن را متوقف کرده و محصولی جدید با نام Kicks را معرفی خواهد کرد. نیسان در واکنش به این خبر، از هر گونه از اظهار نظر خودداری کرده است.

نیسان در سال 2010 با معرفی این خودرو، توجه زیادی را به خود جلب کرد، اما با گذشت زمان، اوضاع تغییر کرد. هرچند طراحی این خودرو به گونه ای نبود که بتواند نظر مثبت هر خریداری را جلب کند، اما موفق شد کمی حال و هوای محصولات شاسی بلند نیسان را تغییر دهد. این خودرو توانست نظر مردم به خودروهای شاسی بلند کوچک را تا حدی تغییر دهد و نیسان با ارائه موتوری قدرتمند در آن، تلاش کرد مشتریان بیشتری را جذب کند.

در حالی که Juke تلاش می کرد مزایای خودروی شاسی بلند و کوپه را در کنار هم ارائه کند، سایر رقبای آن بیشتر تمایل داشتند محصولی شاسی بلند به نظر بیایند.

از سوی دیگر، نیسان juke اکنون پس از گذشت چند سال از رونمایی، در مقایسه با رقیبان خود طراحی قدیمی دارد و جذابیت آن مانند گذشته نیست.

از آنجایی که علاقه مردم به خودروهای شاسی بلند روز به روز بیشتر می شود، نیسان می توانست با ایجاد تغییراتی در Juke، دوباره سهم عمده ای از بازار را به دست بگیرد اما به هر حال تصمیم این شرکت، چیز دیگری است و باید منتظر بود و دید که نیسان Kick تا چه اندازه موفق خواهد بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج