برطرف کردن فقر مطلق در دولت دوازدهم
۵۴۱۱۷۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
۲۸۷۱
وزیر رفاه با اشاره به بیش از سه برابر شدن مستمری مستمری بگیران نهادهای حمایتی گفت: یکی از موضوعاتی که باید در کمیسیون تخصصی شورای عالی رفاه بررسی شود تداوم و مرتبط کردن این موضوع با اشتغال فراگیر ضد فقر است .
خبرگزاری فارس: علی ربیعی در کمیسیون تخصصی شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی که با حضورمعاون رئیس جمهوردر امورزنان ، رئیس کمیته امداد امام خمینی ، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ، معاون امور اجتماعی سازمان برنامه و بودجه و معاونین سایر وزراتخانه های عضو شورای عالی رفاه و با دستور کار بحث و بررسی سیاستهای رفاهی دولت داوزهم برگزار شد با تاکید بر اینکه عزم، انسجام و تدبیر ملی برای مبارزه و کاهش فقر در کشور بوجود آمده است اظهار کرد: یکی از تاکیدات مهم روحانی " برطرف کردن فقر مطلق در کشور تا پایان دولت دوازهم " است.

وی با اشاره به بیش از سه برابر شدن مستمری مستمری بگیران نهادهای حمایتی گفت: یکی از موضوعاتی که باید در کمیسیون تخصصی شورای عالی رفاه بررسی شود تداوم و مرتبط کردن این موضوع با اشتغال فراگیر ضد فقر است.

وزیر رفاه با اشاره به اقدامات مثبتی که در خصوص کنترل ، کاهش و مهار فقر درمان ، فقر آموزشی ، فقر غذایی و تمرکز بر سیاست مسکن حمایتی انجام شده است تاکید کرد : سیاست ها وبرنامه های هدفمند حمایت اجتماعی و توانمند سازی گروه های آسیب پذیر و فقرا در دولت دوازدهم به جد پیگیری و دنبال خواهد شد .

وزیر رفاه با اشاره به مطالبی که در این جلسه در خصوص نظام شناسایی فقرا ، هدفمندی حمایت از گروه های آسیب پذیر ، پنجره واحد رفاهی ، هماهنگی بین بخشی و حمایت های هدفمند از گروه های هدف نظیر سالمندان ، زنان سرپرست خانوار و زنان بد سرپرست ، کودکان بازمانده از تحصیل ، معلولین ، و آسیب دیدگان اجتماعی بیان شد اظهار کرد: نظام چند لایه حمایتی محور سیاست های حمایتی خواهد بود و کمیسیون تخصصی شورای عالی رفاه به صورت ویژه و فوق العاده تاکید رئیس جمهور مبنی سیاست گذاری و برنامه ریزی برای برطرف کردن فقر مطلق در کشور تا پایان دولت دوازهم را پیگیری خواهد کرد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1396/03/09
فقر مطلق در تمام دولت ها در ایران برطرف شود نه فقط در دولت دوازدهم.
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1396/03/09
بایدزنانی که شوهران معتادوبدسرپرست وزندانی وسابقه دارند دارند یارانه به حساب زن خانواده بریرندچون این افرادیارانه رابراي خودشان خرج می کنند
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1396/03/09
ببینیم و تعریف کنیم
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1396/03/09
کسی حسودوبخیل نیست .ارزوی تمام ملت .درصورت تحقق هم دعای‌خیرمردم وعاقبت بخیری دنیاواحرت.انشاا...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج