گلر نفت آبادان در لیگ یک هلند
۵۴۲۹۳۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
۱۱۲۱۹
دروازه بان ایرانی فصل گذشته تیم نفت آبادان به تیم گرافسخاپ هلند پیوست.
ورزش سه: دروازه بان ایرانی فصل گذشته تیم نفت آبادان به تیم گرافسخاپ هلند پیوست.
 
عقیل اعتمادی که چند سالی در لیگ هلند توپ می زد، در لیگ شانزدهم به صنعت نفت آبادان پیوست اما حتی یکبار هم فرصت بازی کردن پیدا نکرد.اعتمادی در پایان فصل نفت آبادان را به مقصد هلند ترک کرد و امروز با یک تیم از لیگ دسته اول این کشور قرارداد امضا کرد.

اعتمادی پس از توافق با مسئولان باشگاه گرافسخاپ هلند امروز قرارداد دوساله ای را با این تیم به امضا رساند.
 
گلر نفت آبادان در لیگ یک هلند

این دروازه بان ایرانی بعد از عقد قرارداد با گرافسخاپ عنوان کرد: از هواداران صنعت نفت آبادان تشکر می کنم. اگرچه مسائلی ایجاد شد و فرصت حضور در زمین مسابقه را پیدا نکردم، ولی محبت کم نظیر هواداران را احساس کردم. حضور در تبریز و آبادان لحظات بسیار خوبی را در زندگی ام ایجاد کرد که جا دارد از همه مردم این شهرها تشکر کنم.به دلیل سختی هایی که وجود دارد، تصمیم گرفتم تا پرونده حضورم در فوتبال ایران را ببندم و به فوتبال هلند برگردم.

وی افزود: اولین سال حضور نفت آبادان در لیگ برتر گذشت و آقای عیسی زاده با بودجه کمی تیم را خوب تکمیل کرد. امیدوارم تیم روند خوبی در پیش بگیرد. عیسی زاده مدیری بود که تلاش کرد با همه سختی ها تیم خوبی را روانه مسابقات کند که جای تشکر وجود دارد. نمی خواهم درباره مسائلی که رخ داد تا فرصت بازی کردن در نفت را نداشته باشم، صحبت کنم ولی امیدوارم صنعت نفت همیشه در اوج باشد. جا دارد از هم تیمی های خوبی که داشتم نیز تشکر کنم که واقعا حضور در جمع شان خوشحال کننده بود.

گفتنی است، تیم گرافسخاپ سال گذشته در لیگ برتر هلند حضور داشت اما امسال به دسته پایین تر سقوط کرد و اعتمادی پیراهن این تیم را در لیگ یک برتن می کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج