سود 83 درصدی اپل از بازار جهانی موبایل
۵۴۴۹۱۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
۲۸۳۸ 
اپل نشان داده که یک پای ثابت گزارشات مربوط به سودآوری در بازار موبایل است، این بار نیز گزارش‌های جدید نشان می‌‌دهند که اپل ۸۳ درصد از کل سود بازار جهانی موبایل را کسب کرده است.
وب سایت فارنت - محمد کاملان : اپل نشان داده که یک پای ثابت گزارشات مربوط به سودآوری در بازار موبایل است، این بار نیز گزارش‌های جدید نشان می‌‌دهند که اپل ۸۳ درصد از کل سود بازار جهانی موبایل را کسب کرده است.
 
 اپل ۸۳ درصد از کل سود بازار جهانی موبایل را کسب کرده است

همان‌‌گونه که بهتر از ما می‌دانید شرکت‌های زیادی در صنعت موبایل با وسعت بین‌المللی فعالیت می‌کنند، اما زمانی که بحث سودآوری و درآمدزایی مطرح است تنها چند شرکت را شاهد هستیم که در رده‌های بالای گزارش درآمد شرکت‌های تولید کننده موبایل به چشم می‌خورند.

یکی از این شرکت‌‌ها نیز که همیشه در رده‌های بالای گزارشات سودآوری موبایل به چشم می‌خورد اپل است. این بار نیز بر اساس گزارش‌های منتشر شده، مشخص گردید در سه ماهه اول سال میلادی ۲۰۱۷، این اپل بوده است که ۸۳.۴ درصد از سود کل بازار جهانی موبایل را از آن خود کرده است.

جالب اینجاست که در این گزارش که از جانب شرکت آماری استراتژی آنالیتیکز منتشر شده است مشخص شد که اپل نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته سودآوری بهتری را تجربه کرده است. بد نیست بدانید در سه ماهه اول سال میلادی ۲۰۱۶ اول توانسته بود میزان ۷۹.۸ درصد از سود کل بازار موبایل را به خانه ببرد.

از طرف دیگر ظاهرا سامسونگ نیز به عنوان بزرگترین رقیب اپل در سال میلادی جاری روزگار سکه‌ای را تجربه نمی‌کند. گزارش منتشر شده است حکایت از این دارد که سامسونگ توانسته است در سه ماه نخست سال میلادی جاری چیزی برابر با ۱۲.۹ درصد از سود کل بازار موبایل را از آن‌ خود کند.

در این زمینه بد نیست بدانید سامسونگ در سه ماهه اول سال میلادی ۲۰۱۶ اوضاع بسیار بهتری داشته است و توانسته بود ۲۱.۹ درصد از سود کل بازار موبایل را به جیب بزند.

در این بین گزارش‌های بدست آمده از کره حکایت از تلاش سامسونگ برای بیشتر کردن سودآوری خود دارد اما با توجه به این که بازار موبایل اشباع شده است باید دید در ماه‌‌های آینده سلاطین موبایل چگونه سود بدست آمده در بازار موبایل را بین خود تقسیم خواهند کرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج