بازی GTA 5 تاریخ‌ساز شد
۵۴۵۳۴۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
۸۱۵۸ 
تحلیل‌گر موسسه پژوهشی NPD Group طی یک تویت اعلام کرد از زمان تاسیس این موسسه در سال 1995 تاکنون GTA 5 پرفروش ترین بازی بوده است. تاکنون راک استار بیش از 80 میلیون نسخه از این بازی فروخته است.
وب سایت شهر سخت افزار -  خبات کریمی: تحلیل‌گر موسسه پژوهشی NPD Group طی یک تویت اعلام کرد از زمان تاسیس این موسسه در سال 1995 تاکنون GTA 5 پرفروش ترین بازی بوده است. تاکنون راک استار بیش از 80 میلیون نسخه از این بازی فروخته است.
 
 GTA 5 تاریخ‌ساز شد، پرفروش‌ترین بازی 22 سال گذشته

از همان سپتامبر سال 2013 که بازی Grand Theft Auto 5 به طور انحصاری برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس وان عرضه شده، به سرعت مشخص شد جدیدترین بازی راک استار رکورد شکنی خواهد کرد. همچنین این عنوان توانست تنها ظرف چند روز یک میلیون دلار فروش برود. عرضه نسخه پلی استین 4، ایکس باکس و PC نیز موفقیت آمیز بود.

به گفته آقای مت پیسکاتلا، تحلیل‌گر در موسسه پژوهشی NPD Group،اGrand Theft Auto 5 پرفروش ترین بازی در طول 22 سال اخیر است. از آنجایی که 22 سال از تاسیس این موسسه می گذرد، هیچ بعید نیست بتوان Grand Theft Auto 5 را پرفروش ترین بازی تاریخ دانست. وی به دلایل نامعلومی بعدتر تویت خود را پاک کرد.

طبق آمارها از فروش بر روی پلتفرم های آنلاین محبوب، تاکنون بیش از 80 میلیون نسخه از این بازی فروخته شده است. احتمالاً  یکی از دلایل چنین فروش بالایی حالت آنلاین باشد که به طور پیوسته با محتواهای جدید تغذیه می شود و نظر گیمرهای جدید را جلب می کند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج