اولین نسخه رسمی اندروید O کی منتشر می‌شود؟
۵۴۶۰۲۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
۱۱۵۹۷ 
همانطور که می‌دانید گوگل تاکنون دو بیلد از سیستم عامل اندروید O را برای گوشی‌های پیکسل و نکسوس منتشر کرده است. با این حال انتظار می‌رود نسخه نهایی این سیستم عامل اواخر تابستان در دسترس کاربران قرار گیرد.
وب سایت آی تی رسان - مرتضی صفری: همانطور که می‌دانید گوگل تاکنون دو بیلد از سیستم عامل اندروید O را برای گوشی‌های پیکسل و نکسوس منتشر کرده است. با این حال انتظار می‌رود نسخه نهایی این سیستم عامل اواخر تابستان در دسترس کاربران قرار گیرد.
 
 اولین نسخه رسمی اندروید O احتمالا در آگوست منتشر شود

شرکت گوگل معمولا در فصل پاییز اقدام به انتشار نسخه جدید اندروید می‌کند، با این حال انتظار می‌رود که امسال این روند تغییر کرده و کمی زودتر شاهد معرفی آخرین نسخه این سیستم عامل یعنی اندروید O باشیم. طبق گزارشی که در وبسایت AndroidPolice  توسط دیوید رادک به تحریر در آمده، گوگل اندروید O را در هفته اول یا دوم آگوست منتشر خواهد کرد.

اگرچه رادک مدعی شده که این اطلاعات به نقل از منابع رسمی منتشر شده، با این حال امکان تعویق انتشار اندروید به دلیل مشکلات پیش‌بینی نشده وجود خواهد داشت. به عبارت دیگر فعلا برای اعلام دقیق تاریخ انتشار رسمی آخرین نسخه اندروید کمی زود به نظر می‌رسد.

با این حال اگر گوگل در آگوست اقدام به انتشار اندروید O کند، احتملا معرفی گوشی پیکسل ۲ را نیز یک تا دو ماه دیگر به تعویق بیاندازد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج