ایران، حملات تروریستی در کربلا را محکوم کرد
۵۴۶۵۵۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
۱۲۲۲۷ 
سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکومیت حملات تروریستی امروز در استان‌های کربلا و بابل در عراق و با اشاره به شکست‌های سنگین و پی در پی تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه عنوان کرد که زوال و نابودی آنها حتمی است.
خبرگزاری فارس: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با محکومیت حملات تروریستی امروز (جمعه) در استان‌های کربلا و بابل در عراق که به کشته و مجروح شدن ده‌ها انسان بیگناه انجامید، با دولت و ملت عراق و خانواده قربانیان این حوادث اندوهبار ابراز همدردی کرد.

قاسمی تصریح کرد: شکست‌های سنگین و پی در پی تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه موجب از هم گسیختگی فکری و تشکیلاتی آنان شده است. آنان در تلاشی مذبوحانه برای بازسازی روحیه اندک مزدوران انسان کش خود، عملیات کور انتحاری را در اقصی نقاط منطقه و جهان در دستور کار خود قرار داده‌اند، اما زوال و نابودی‌شان حتمی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به جری شدن ته مانده تروریست‌های تکفیری پس از گردهمایی‌های نمایشی اخیر حامیان تروریسم، آن هم به نام مبارزه با تروریسم، دولت‌ها و ملت‌های منطقه و جهان را به هوشیاری هر چه بیشتر دعوت و خاطرنشان کرد: غفلت از پرداختن به مبانی فکری و منابع مالی تروریسم و دادن آدرس‌های غلط و اشتباه، تروریسم را در اشکال مختلف همچنان به عنوان خطر اول منطقه و جهان باقی می‌گذارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همچون همیشه خود را مصمم می‌داند در کنار دولت‌ها و ملت‌های منطقه برای مبارزه بی امان با خشونت و تا نابودی کامل تروریسم بایستد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج