iOS 11 با تم تیره همراه می‌شود!
۵۴۶۸۶۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
۱۹۷۶ 
اپل در کنفرانس WWDC 2017 از تازه‌ترین نسخه از سیستم‌عامل منحصربه‌فردش یعنی iOS 11 رونمایی کرد. این نسخه جدید ویژگی‌های بسیاری را به گوشی‌های آی‌فون می‌آورد که یکی از آن‌ها احتمالا اضافه شدن تم‌های تیره به این سیستم‌عامل است.
وب سایت آی تی رسان - راضیه چنگیز نائین: اپل در کنفرانس WWDC 2017 از تازه‌ترین نسخه از سیستم‌عامل منحصربه‌فردش یعنی iOS 11 رونمایی کرد. این نسخه جدید ویژگی‌های بسیاری را به گوشی‌های آی‌فون می‌آورد که یکی از آن‌ها احتمالا اضافه شدن تم‌های تیره به این سیستم‌عامل است.
 
 iOS 11 با تم تیره همراه می‌شود!

تم‌های تیره قابلیت جدیدی نیستند و پیش‌ازاین در اپلیکیشن‌های بسیاری همانند تلگرام نیز اضافه‌ شده‌اند اما تم‌های تیره در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS تنها در نسخه‌های آزمایشی وجود داشته است؛ اما درباره iOS 11 ماجرا کمی متفاوت است.

به‌تازگی پست جدیدی توسط iTwe4kz در یوتیوب منتشرشده که نشان می‌دهد iOS 11 حالت و مد تیره نیز دارد، هرچند اپل در کنفرانس WWDC 2017 به آن اشاره‌ای نکرد اما احتمال وجود این ویژگی بسیار زیاد است.

در حال حاضر سیستم‌عامل iOS دارای قابلیتی به نام Inverted Colors است که به کاربرانش اجازه می‌دهد تا رنگ‌ها را معکوس کنند، به‌تازگی نیز اپل به سیستم‌عاملش قابلیت دیگری به نام Smart Invert اضافه کرده تا کاربران تم تیره را به این پلتفرم بیاورند؛ با این‌حال این تیرگی در تمام بخش‌های این سیستم‌عامل وجود ندارد.

iOS 11 هنوز در مرحله بتا قرار دارد و گمانه‌زنی‌ها درباره ویژگی‌های آن تا نسخه نهایی ادامه دارد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج