ایکس‌باکس اسکورپیو باز هم قوی‌تر شد
۵۴۷۱۴۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
۱۰۲۳ 
مایکروسافت گفته بود که ایکس‌باکس اسکورپیو قوی‌ترین کنسول بازی خواهد بود که تا این لحظه ساخته شده است. مشخصات سخت افزاری این کنسول هم چنین ادعایی را ثابت کردند. حالا به نظر می‌رسد که این کنسول قوی‌تر از قبل هم شده است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: مایکروسافت گفته بود که ایکس‌باکس اسکورپیو قوی‌ترین کنسول بازی خواهد بود که تا این لحظه ساخته شده است. مشخصات سخت افزاری این کنسول هم چنین ادعایی را ثابت کردند. حالا به نظر می‌رسد که این کنسول قوی‌تر از قبل هم شده است. اسکورپیو از ۱۲ گیگابایت رم GDDR 5 بهره می‌برد. قبلا گفته شده بود که از این مقدار رم ۸ گیگابایت برای اجرای بازی‌ها و ۴ گیگابایت برای سیستم عامل مصرف خواهد شد.
 
 ایکس‌باکس اسکورپیو باز هم قوی‌تر شد

امروز «مایک ایبارا» (Mike Ybara) از تیم ایکس‌باکس به این موضوع اشاره کرد که ایکس‌باکس اسکورپیو از ۹ گیگابایت رم برای اجرای بازی‌ّ‌ّ‌ها استفاده می‌کند و ۳ گیگابایت رم در اختیار سیستم عامل قرار دارد. افزایش ۱ گیگابایت رم برای اجرای بازی‌ها می‌تواند در عملکرد این کنسول تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

کنسول اسکورپیو به صورتی طراحی شده که خودکار میزان رمی که استفاده نمی‌شود را به کش تبدیل می‌کند. در این حالت بخش‌هایی از بازی همیشه به صورت کش در رم قرار می‌گیرند و به همین دلیل سرعت اجرای بازی‌ها سریع‌تر از قبل خواهد شد.

مایکروسافت دوشنبه صبح کنفرانس E3 خودش را برگزار می‌کند. در این کنفرانس ظاهر کنسول اسکورپیو نشان داده می‌شود و بازی‌های مخصوص آن هم معرفی خواهند شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج