تریلر بازی Middle-earth: Shadow of War
۵۴۷۵۴۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
۱۷۰۱
Middle-earth: Shadow of War در روز ده اکتبر روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: کمتر از یک روز تا شروع کنفرانس‌های امسال نمایشگاه E3 2017 باقی مانده و شرکت‌های بازی‌سازی، یکی پس از دیگری مشغول انتشار اطلاعات و تریلرهای جدید از بازی‌های‌شان هستند. یکی از بهترین تریلرهایی که در این چند ساعت اخیر دیده‌ایم، مربوط به دنباله‌ی بازی «سایه‌ی موردور» است. استودیوی بازی‌سازی مونولیث، تریلر جدیدی از بازی «سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ»، منتشر کرده است.

 تریلر سینمایی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد

تریلر جدید سایه‌ی جنگ (Middle-earth: Shadow of War)، بخش داستانی بازی را به تصویر می‌کشد. می‌توانیم در این تریلر دو شخصیت اصلی سایه‌ی موردور (Middle-earth: Shadow of Mordor) یعنی «تالیون» و «کلبریمبور» را ببینیم؛ دو شخصیتی که برای دنباله‌ی سایه‌ی موردرو هم بازگشته‌اند.

همانطور که در پایان بازی سایه‌ی موردور دیدیم، تالیون و کلبریمبور یک حلقه‌ی جدید برای استفاده‌ی خودشان می‌سازند. در تریلر داستانی سایه‌ی جنگ می‌توانیم ببینیم که با استفاده از حلقه‌ی جدید، تالیون و کلبریمبور ارتشی بزرگ و مرگبار برای خودشان ساخته‌اند؛ ارتشی که قرار است به جنگ با سارون و نازگول‌های او بروند.
 
 تریلر سینمایی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد

سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ، مجموعه‌ی جدیدی از ضدقهرمان‌ها و هیولاها را در خودش جای خواهد داد.

می‌توانید در ادامه، تریلر داستانی Middle-earth: Shadow of War را ببینید. این بازی در روز ده اکتبر روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 تریلر سینمایی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج