بازی NBA Live 18 رونمایی شد
۵۴۸۲۰۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
۱۴۵۵
مجموعه بازی‌های NBA 2K سال‌هاست که بخش داستانی بسیار خوبی دارند، گرافیک‌شان شگفت‌انگیز است و روند بازی آن‌ها هم رقیب ندارد؛ طوری که اگر بگوییم بازی‌های NBA 2K، بهترین بازی هر سال هستند، به هیچ وجه اغراق نکرده‌ایم.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: الکترونیک آرتز زمانی بهترین بازی‌های NBA را می‌ساخت، اما این شرکت سال‌هاست که دیگر توانایی رقابت با مجموعه‌ی رقیب یعنی NBA 2K را ندارد و به همین دلیل، چند سال اخیر شاهد عرضه‌ی یک NBA جدید از سوی الکترونیک آرتز نبودیم. این شرکت در کنفرانس دیشب خود که به مناسبت E3 2017 برگزار شده بود، از شماره‌ی جدید مجموعه بازی‌های NBA Live رونمایی کرد. الکترونیک آرتز برنامه‌های بزرگی برای NBA Live 18 دارد.

 NBA Live 18 رونمایی شد؛ تریلر بازی را ببینید

مجموعه بازی‌های NBA 2K سال‌هاست که بخش داستانی بسیار خوبی دارند، گرافیک‌شان شگفت‌انگیز است و روند بازی آن‌ها هم رقیب ندارد؛ طوری که اگر بگوییم بازی‌های NBA 2K، بهترین بازی هر سال هستند، به هیچ وجه اغراق نکرده‌ایم. با این حال، الکترونیک آرتز مثل FIFA 18 و Madden NFL 18، می‌خواهد با یک بخش داستانی، بازی‌اش را از رقبا جدا کند.

The One اسمی است که الکترونیک آرتز روی بخش داستانی NBA Live 18 گذاشته. انتظار داریم مثل فیفا و مدن، بخش داستانی NBA Live 18 هم بسیار سینمایی و خوب باشد و به راحتی جلوتر از NBA 2K قرار بگیرد.

بازی‌کننده‌ها می‌توانند در بخش The One انتخاب کنند که آیا می‌خواهند یک بازیکن خیابانی بسکتبال باشند یا اینکه در مسابقات حرفه‌ای بازی کنند. شخصیت اصلی داستان هم از پیش ساخته شده نیست و خود بازی‌کننده او را می‌سازد. قرار است امکانات شخصی‌سازی زیادی که شامل ظاهر، حرکات و نوع بازی می‌شود، برای ساخت شخصیت در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار بگیرد.

فعلا نمی‌توانیم درباره‌ی روند بازی و نحوه‌ی کنترل NBA Live 18 نظر بدهیم، اما اگر بخواهیم به گرافیک نگاه کنیم، تازه گرافیکی که در تریلرها می‌بینیم، می‌توانیم بگوییم که NBA 2K هنوز هم برنده است.

می‌توانید در ادامه، تریلر NBA Live 18 را ببینید. این بازی در سپتامبر سال جاری روی پلی‌اسیتشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 NBA Live 18 رونمایی شد؛ تریلر بازی را ببینید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج