بازی جدید از سری Dishonored معرفی شد
۵۴۹۶۴۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
۱۵۰۹ 
در کنار ولفنشتاین ۲ و قسمت دوم بازی The Evil Within، بتسدا هم‌چنین از یک بازی جدید در مجموعه‌ی «سرافکنده» یا همان Dishonored رونمایی کرد. بازی Dishonored: Death of the Outsider، یک قصه‌ی فرعی در این مجموعه را تعریف می‌کند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: به غیر از بازی‌های واقعیت مجازی، سه بازی جدید در کنفرانس امروز صبح بتسدا رونمایی شد. در کنار ولفنشتاین ۲ و قسمت دوم بازی The Evil Within، بتسدا هم‌چنین از یک بازی جدید در مجموعه‌ی «سرافکنده» یا همان Dishonored رونمایی کرد. بازی Dishonored: Death of the Outsider، یک قصه‌ی فرعی در این مجموعه را تعریف می‌کند.

 بتسدا از یک Dishonored جدید رونمایی کرد

در Death of the Outsider، نقش شخصیتی به اسم «بیلی لرک» را برعهده می‌گیرید که برای قتل شخصیت مرموز و قدرتمند مجموعه بازی‌های Dishonored، به سراغ استادش می‌رود. استاد بیلی لرک (Billie Lurk) کسی نیست جز «داود» (Daud) که او را در قسمت اول Dishonored دیده بودیم. داود و بیلی لرک برنامه‌ی کشتن Outsider را دارند. این شخصیت خدامانند، کسی است که قدرت‌های زیادی به برخی افراد اعطا می‌کند و از همه چیز دنیا خبر دارد.
 
 بتسدا از یک Dishonored جدید رونمایی کرد

روند بازی Death of the Outsider از روی Dishonored 2 برداشته شده است و سیستم‌های مبارزه‌ی این بازی و طراحی مراحلش، شبیه همان Dishonored 2 هستند.
 
 بتسدا از یک Dishonored جدید رونمایی کرد

بتسدا می‌گوید که چون این قسمت جدید Dishonored، داستانی جدا از دو بازی اول این مجموعه دارد، بازی‌کننده‌هایی که تا به حال Dishonored بازی نکرده‌اند، می‌توانند به راحتی وارد این بازی شوند.
 
 بتسدا از یک Dishonored جدید رونمایی کرد

می‌توانید در ادامه، تصاویر و تریلر جدید Dishonored: Death of the Outsider را ببینید. این بازی قرار است در روز ۱۵ سپتامبر (شهریور امسال) روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 بتسدا از یک Dishonored جدید رونمایی کرد
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج