مقایسه سرعت اینترنت در شهرهای ایران
۵۵۳۲۰۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
۴۰۰۶
وضعیت اینترنت وای فای در شهرهای بزرگ و همچنین اینترنت موبایل در این شهرها توسط کافه بازار بررسی شده است. در ادمه نتایج این بررسی‌ها را می‌بینیم.
وب سایت جی اس ام - مریم فانی: وضعیت اینترنت وای فای در شهرهای بزرگ و همچنین اینترنت موبایل در این شهرها توسط کافه بازار بررسی شده است. در ادمه نتایج این بررسی‌ها را می‌بینیم.
 
 مقایسه سرعت اینترنت در شهرهای ایران

بیشتر شهرهای یزرگ کشورمان امروز تحت پوشش اینترنت 4G هستند و از اینترنت وای فای با سرعت مناسب نیز بهره می‌برند. اما می‌دانیم کیفیت اینترنت در شهرهای مختلف و حتی در بخش‌های مختلف یک شهر متفاوت است. در داده‌های منتشر شده توسط کافه بازار تحلیل کیفیت و سرعت اینترنت در ده شهر بزرگ تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، رشت، اهواز، قم، کرمانشاه و کرج صورت گرفته است.

در نمودارهای زیر سرعت اینترنت وای فای و دیتای شهرهای بزرگ را می‌بینیم. کاربران اینترنت وای فای در شهرهای اصفهان، قم و مشهد بیشتری سرعت و در شهرهای تبریز، اهواز و کرمانشاه کمترین سرعت اینترنت را تجربه می‌کنند. همچنین کاربران در شهرهای اصفحان، تبریز و کرج بیشترین سرعت شبکه 4G و شهرهای اهواز، کرمانشاه و شیراز به ترتیب کمترین سرعت شبکه 4G را دارند.

 مقایسه سرعت اینترنت در شهرهای ایران
سرعت متوسط اینترنت وای فای در شهرها

مقایسه سرعت اینترنت در شهرهای ایران
سرعت متوسط اینترنت موبایل در شهرها

اما بیشترین سرعت اینترنت در کلان‌شهرهای کشورمان از طریق اینترنت 4G فراهم می شود و در این میان اینترنت 4G رایتل در 7 شهر حداکثر سرعت اینترنت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در سه شهر حداکثر سرعت اینترنت از طریق 4G ایرانسل فراهم می‌شود.

مقایسه سرعت اینترنت در شهرهای ایران 
حداکثر سرعت اینترنت در هر شهر
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United States
18:37 - 1396/03/30
انشالله مردم دارای فرهنگی درست واسلامی از وای فای ،اینترنت وفضاه
ای مجازی داشته باشند به طوری که جنبه های منفی وسوءاستفاده های مبتذل این


امکانات از بین وجود نداشته باشدوازبین برود.الهی آمین یارب العالمین.
United States
18:45 - 1396/03/30
بامید ایجاد فرهنگ استفاده ی صحیح واسلامی از فضاهای مجازی درایران وجهان.انشالله
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/03/30
همینجا حق اهواز خوردن
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1396/03/31
سلام مردم عزیز همراه اول جدیدأ یک رویه زشتی را پیش گرفته که با درآمد ناسالم وحرام میخواهد درآمدزایی کند مثال اگر شما یک بسته خریداری کنی وهدفت هم فقط یک بار است همراه اول بدون اینکه شما اططلاع داشته باشی ویا راضی باشی چند باره آن راتمدید میکند وهزینه زیاد وحرام درست میکند جدیدأ یک دزدی به دردی هایش اضافه شده به نام ارزش افزوده که من خودم قربانی هردو طرح کثیف وظالمانه همراه اول هستم ودزدی دیگر اینکه بسته با عدد مثلا 4گیگ میفروشد که 2گیگ آن ساعات غیر قابل مصرف است وآگر کسی هم بخواهد مصرف کند بایستی قید نماز وکاررا بزند یعنی پرورش؟؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج