دو مرحله‌ی اول Hitman رایگان شد
۵۵۳۸۴۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
۱۱۹۵ 
دو مرحله‌ی اول بازی «هیتمن» (Hitman)، یعنی جدیدترین شماره‌ی این مجموعه بازی‌ها که سال گذشته وارد بازار شد، از امروز به صورت رایگان قابل دانلود هستند. این دو مرحله‌ی اول، پیش‌درآمد بازی اصلی هستند و اساسا مراحل تمرینی به حساب می‌آیند. دو مرحله‌ی اول بازی به اسم ICA Facility شناخته می‌شوند و قصه‌ی سال‌ها پیش از قسمت‌های اصلی را روایت می‌کنند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: دو مرحله‌ی اول بازی «هیتمن» (Hitman)، یعنی جدیدترین شماره‌ی این مجموعه بازی‌ها که سال گذشته وارد بازار شد، از امروز به صورت رایگان قابل دانلود هستند. این دو مرحله‌ی اول، پیش‌درآمد بازی اصلی هستند و اساسا مراحل تمرینی به حساب می‌آیند. دو مرحله‌ی اول بازی به اسم ICA Facility شناخته می‌شوند و قصه‌ی سال‌ها پیش از قسمت‌های اصلی را روایت می‌کنند.

 دو مرحله‌ی اول Hitman رایگان شد

در کنار رایگان شدن دو مرحله‌ی اول بازی، تمام فصل اول هیتمن هم تخفیف خورده است. این تخفیف‌ها، به مناسبت مستقل شدن استودیوی سازنده‌ی هیتمن یعنی IO Interactive اعمال شده‌اند. همانطور که احتمالا می‌دانید، شرکت اسکوئر انیکس که نزدیک به هشت سال با IO Interactive همکاری می‌کرد و نقش تهیه کننده و سرمایه‌گذار این استودیو را داشت، ماه گذشته سرمایه‌های خود را از استودیوی سازنده‌ی هیتمن خارج کرد.
 
 دو مرحله‌ی اول Hitman رایگان شد

تصور می‌شد که سازندگان هیتمن، با شرکت دیگری وارد همکاری شوند، ولی استودیوی IO Interactive تصمیم گرفته تا فعالیت خودش را به صورت مستقل ادامه دهد. حقوق مجموعه بازی‌های هیتمن هم متعلق به IO Interactive باقی می‌ماند.

در حال حاضر اگر اشتراک ایکس‌باکس لایو گلد و پلی‌استیشن پلاس داشته باشید، می‌توانید تمام Hitman را به قیمت ۲۴ دلار خریداری کنید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج