حالت هشدارِ اشعه فرابنفش در اهواز
۵۵۷۹۶۳
۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۰
۹۰۷۱ 
مدیر کل دفتر آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت: میزان اشعه فرابنفش ( UV Index) در اهواز 10 است که این بیانگر وضعیت هشدار است.
خبرگزاری ایلنا: روزبه کردونی (مدیر کل دفتر آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی) گفت: شهر اهواز در سی ژوئن 2017 با گرمای ۵۳.۷ سانتیگراد گرمترین شهر روی زمین بوده است. اگر دمای هوای این شهر در روزهای آتی  به ۵۴ درجه برسد؛ آنگاه همراه با دمای ثبت در کالیفرنیا در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۳ و کویت در ۲۱ جولای 2016 گرمترین دمای ثبت در تاریخ مدرن را به خود اختصاص خواهد داد.

وی افزود: در این میان همزمان مرکز معتبر بیان کننده این خبر اعلام  کرده است؛ میزان اشعه فرابنفش نیز ( UV Index ) در اهواز 10 است که این بیانگر وضعیت هشدار است. میزان اثرات نامطلوب اشعه فرابنفش با رسیدن با عدد 10 در این شاخص بسیار زیاد خواهد شد و تاثیراتی نامطلوب بر پوست و چشم خواهد شد.

کردونی خاطرنشان کرد: در همین رابطه برای اولین بار در سالیان اخیر استاندار خوزستان به دستگاه های متولی تاکید کرده است که هشدارهای لازم را به شهروندان ارائه دهند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1396/04/10
خدا به داد هموطنای خوزستانیمون برسه مسئولین که ول معطلن حتی حاضر نمیشن تو این شهر روی درختکاری سرمایه گذاری کنن و سد سازیای الکی و غیر قانونی که کارون رو خشک کرده متاسفم
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1396/04/10
باید فرهنگ استفاده از چتر و همچنین ضدآفتاب را بین مردم جا بیاندازند . خصوصا استفاده از چتر را .
متاسفانه مردم ما فکر میکنند استفاده از چتر فقط برای باران است . اگر کسی را ببینند که چتر دست گرفته متلک میزنند .غافل از اینکه همه جای دنیا برای در امان ماندن از آفتاب مردم چتر میگیرند دستشان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج