انتقاد تند و تیز ترامپ از سی ان ان
۵۵۸۴۶۹
۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
۷۰۷۲ 
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه از شبکه تلویزیونی سی ان ان به شدت انتقاد کرد و مدعی شد این شبکه خبری به عنوان رسانه جعل کننده اخبار شناخته شده است.
خبرگزاری ایرنا: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه از شبکه تلویزیونی سی ان ان به شدت انتقاد کرد و مدعی شد این شبکه خبری به عنوان رسانه جعل کننده اخبار شناخته شده است.

وی در حساب کاربری توییتر خود نوشت: بسیار خوشحالم که می بینم دست سی ان ان سرانجام به عنوان رسانه اخبار جعلی رو شد. خیلی وقت بود منتظر این روز بودم.
سی ان ان هفته گذشته پس از انتشار گزارشی در مورد ارتباط ادعایی بین آنتونی اسکاراموچی از نزدیکان ترامپ و روسیه، به دردسر افتاد.

سی ان ان سپس این گزارش را از روی سایت خود برداشت و اعلام کرد که این خبر بر طبق استاندارهای این رسانه تدوین نشده است، ضمن اینکه عذرخواهی کرد و اسکاراموچی نیز پوزش این شبکه را پذیرفت.

رئیس جمهوری آمریکا و مشاوران وی همچنین برآن شدند تا توجهات را به ویدئوهایی معطوف کنند که از سوی یک گروه محافظه کار فیلمبرداری شده بود و در آن، کارمندان شبکه سی ان ان در حال بدگویی در مورد ترامپ به نمایش درآمدند.

ترامپ بارها رسانه های منتقد خود را رسانه هایی نامیده است که اخبار دروغ و جعلی را بازتاب می دهند.

وی همچنین در توییت دیگری از خودداری چند ایالت آمریکا از ارائه اطلاعات در مورد رای دهندگان به کمیته تقلب انتخابات این کشور انتقاد کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج