پل توماس اندرسن پشت دوربین فیلمبرداری
۵۵۸۶۵۹
۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
۳۰۶۷ 
پل توماس اندرسن تقریباً در تمام طول فعالیت حرفه‌ای خود نام‌های بزرگی چون رابرت السویت و میهای مالمیر جونیور را برای تصویربرداری آثارش به کار گرفته است.
وب سایت مجله دنیای تصویر: پل توماس اندرسن تقریباً در تمام طول فعالیت حرفه‌ای خود نام‌های بزرگی چون رابرت السویت و میهای مالمیر جونیور را برای تصویربرداری آثارش به کار گرفته است.
 
پل توماس اندرسن پشت دوربین فیلمبرداری

 او چندی پیش در مصاحبه‌ای گفته بود که همیشه از کار این تصویربردارها یادداشت‌برداری کرده و در حال حاضر توانایی شخصی‌اش در تصویربرداری کاملاً مطابق میلش به روز شده است. حالا ایندی‌وایر منتشر کرده که اندرسن برای فیلم جدیدش «ریسمان شبح» که آخرین فیلم دنیل دی-لوئیس محسوب می‌شود علاوه بر فیلم‌نامه تصویربرداری کار را نیز به عهده خواهد داشت.

 متیو مبین، تهیه‌کننده کارکشته  فیلم جدید اندرسن که پیش از این آثاری چون «مرد مورچه‌ای» و «خانم و آقای اسمیت» را ساخته است و به عنوان یکی از اعضای دپارتمان تصویر در دفاع از این تصمیم اندرسن گفته که او بهترین و سخت‌کوش‌ترین مدیر فیلمبرداری است که تا به حال به آن همکاری داشته‌ام. با این پروژه جاه‌طلبانه که نقش‌آفرینی ستاره‌ای همچون دی-لوئیس در کنار اعتبار، ریسک کاری کارگردانی را بالا می‌برد، به جمع بزرگانی مثل دیوید لینچ، کوئنتین تارانتینو و استیون سودربرگ می‌پیوندد که تصویربرداری بیش‌تر آثارشان را شخصاً بر عهده گرفته‌ بوده و یا در آن دخالت مستقیم داشته اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج