Timeline جدید مایکروسافت به پاییز امسال نمی‌رسد
۵۶۰۰۷۷
۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
۱۲۸۶
قابلیت Timeline مایکروسافت به تاریخ به‌ روز رسانی امسال نمی‌رسد. طبق برنامه‌های پیشین مایکروسافت قرار بود پاییز امسال Timeline به‌روزرسانی شود اما به گفته جو بلفویفر، یکی از اعضای این پروژه، این امر محقق نخواهد شد.
وب سایت کلیک: قابلیت Timeline مایکروسافت به تاریخ به‌ روز رسانی امسال نمی‌رسد. طبق برنامه‌های پیشین مایکروسافت قرار بود پاییز امسال Timeline به‌روزرسانی شود اما به گفته جو بلفویفر، یکی از اعضای این پروژه، این امر محقق نخواهد شد.
 
 Timeline جدید مایکروسافت به پاییز امسال نمی‌رسد

قابلیت Timeline مایکروسافت همانند قابلیت Handoff شرکت اپل کاربران را قادر می سازد تا کارهای نیمه‌تمام خود را با دستگاه‌های متفاوت به اتمام برسانند بدون اینکه مجبور به استفاده از ابزارهای انتقال فایل شوند. برخلاف قابلیت Handoff که تنها قابل استفاده با دستگاه‌های اپل می‌باشد ، Timeline مایکروسافت قابلیت استفاده در اندروید، ویندوز، و IOS را دارد.

بلفویر در توییتی اعلام کرد که مایکروسافت برنامه قطعی‌ای برای به‌روزرسانی آن در پاییز نداشته است اما قرار بوده پس از پاییز به این پروژه بپردازند. وی همچنین اضافه کرد تأخیری در ارتباط با به‌روزرسانی این قابلیت نداریم بلکه این طرح از ابتدا هم زمان‌بندی خاصی نداشت.

برنامه به‌روزرسانی در پاییز انجام می‌شود اما به نظر می‌رسد قابلیت به‌روزرسانی Timeline ماه مارس آینده انجام می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج