معرفی نامزدهای چند بخش اصلی جشنواره فیلم کودک
۵۶۱۱۹۹
۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
۶۲۵۰ 
کاندیداهای بخش بلند و کوتاه و نیمه بلند داستانی و سینمایی ، بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شدند.
خبرگزاری مهر: کاندیداهای بخش بلند و کوتاه و نیمه بلند داستانی و سینمایی و غیر سینمایی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شدند.
 
معرفی نامزدهای چند بخش اصلی جشنواره فیلم کودک

به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان، اسامی کاندیداهای بخش بلند سینمایی به شرح زیر است:

کاندیدای بهترین فیلم (کودک) بخش بلند سینمایی

۱- فیلم شکلاتی به تهیه کنندگی ایرج محمدی

۲- فیلم قهرمانان کوچک به تهیه کنندگی بیتا منصوری

۳- فیلم دزد و پری ۲ به تهیه کنندگی بهروز مفید

کاندیدای بهترین فیلم (نوجوان) بخش بلند سینمایی

۱- فیلم اسکی باز به تهیه کنندگی محمد احمدی

۲- فیلم ۲۱ روز بعد به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه

۳- فیلم پایان رویاها به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند سینمایی

۱- فیلم ۲۱ روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان

۲- فیلم اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی

۳- فیلم پل سفید به کارگردانی علی قوی تن

کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند سینمایی

۱- احسان ثقفی برای فیلم ۲۱ روز بعد

۲- حسین قناعت برای فیلم دزد و پری ۲

۳- محمدعلی طالبی برای فیلم پایان رویاها

کاندیدای بهترین دستاورد فنی و هنری بخش بلند سینمایی

۱- فرهاد محمودی فیلمبردار فیلم اسکی باز

۲- علی محمد قاسمی فیلمبردار فیلم پایان رویاها

۳- پیمان عباس زاده فیلمبردار فیلم چهل کچل

بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی

۱- فیلم باران آهسته می بارد به کارگردانی سعید نجاتی

۲- فیلم آریو والیبال؟ به کارگردانی محمد بخشی

۳- فیلم سلام به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

کاندیدای بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی

۱- فیلم باران آهسته می بارد به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

۲- فیلم آریو والیبال؟ به تهیه کنندگی نیما ربیعی

۳- فیلم سلام به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و جبرئیل نجفی

۴- فیلم خاطره به تهیه کنندگی حسین دارابی

کاندیدای بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند داستانی

۱- فیلم باران آهسته می بارد به نویسندگی علیرضا راونده

۲- فیلم پیژامه راه راه پدر را باد برد به نویسندگی محمد صادقی

۳- فیلم سلام به نویسندگی اکرم صادقی

۴- فیلم مشق شیدا به نویسندگی محسن جسور

۵- فیلم صدای نرگس به نویسندگی هادی راهبر
 
 اسامی کاندیداهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) به شرح زیر است: 
 
کاندیدای بهترین فیلم بخش بلند داستانی (غیرسینمایی)

۱- مهدی مطهر برای فیلم آگوست

۲- حسن داها و محمد شماعیان برای فیلم عشق نیکان

۳- داوود قچاق برای فیلم فقط شاگرد اول

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند داستانی (غیرسینمایی)

۱- فرناز امینی برای کارگردانی فیلم عشق نیکان

۲- آزاده قچاق برای کارگردانی فیلم فقط شاگرد اول

۳- مسعود فرخنده طینت فرد برای کارگردانی فیلم قدم خیر

کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند داستانی (غیرسینمایی)

۱- احمدعلی حامد برای فیلم فقط شاگرد اول

۲- احمد زایری، ماریا ماوتی، محمد اسفندیاری برای فیلم آگوست

۳- علی محمد سرجه پیما و علیرضا حسینی برای فیلم خیال نقش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج