حمایت جانانه‌ی امارات از عربستان
۵۶۱۵۱۸
۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۶
۱۰۸۶۲ 
وزیر مشاور در امور خارجه امارات گفت: کسی که دشمن عربستان است و فکر می کند که در خلیج فارس جایی دارد، متوهم است.
خبرگزاری مهر: انور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجه امارات در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: پیام های دیپلماتیک قطر ناشی از سردرگمی است.

وی افزود: انکار خسارت هایی که سیاست های قطر به بحرین، عربستان و دیگر کشورهای عربی وارد کرده است، عجیب به نظر می آید، توطئه هایی چیده شده و خون هایی ریخته شد که نمی توان آن را نادیده گرفت.

قرقاش ادامه داد: بعد از کارنامه سیاه و توطئه آمیز، از مظلومیت مورد ادعا می شنویم، این در حقیقت واکنش های دیر هنگام به سیاست های گستاخانه و زیان بار است که راه حل آن تغییر رویکرد است.

این مقام اماراتی اظهار داشت که کسی که توهم پیروزی های رسانه و قدرت ثروت، برای نادیده گرفتن همسایه را دارد، متوهم است و کسی که تصور می کند در کنار دشمنی با عربستان و ملک سلمان جایی در خلیج فارس دارد، توهم دارد.

قرقاش در ادامه نوشت: برغم سوابق گذشته و دشواری راه حل، هنوز حل مشکل ممکن است و چاره آن در فعالیت جمعی و شفاف و صداقت در عمل، تغییر رویکرد در قبال تحریک، افراطی گری و تروریسم است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:15 - 1396/04/16
همه كشورهاي عربي حوزه خليج فارس خودشان هم ميدانند كاره اي نيستند كه بخواهند تصميمي براي جنگ با يكديگر بگيرند . كمي هارت و پورت وسپس اشتي و سپس توطئه مشترك عليه ايران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج