ویل اسمیت در فیلم آنگ لی
۵۶۲۵۹۴
۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
۴۷۸۱
Gemini Man عنوان پروژه ای سینمایی به کارگردانی آنگ لی است که ویل اسمیت قرار است در سال ۲۰۱۹ در این فیلم تولیدی کمپانی پارامونت بازی کند.
روزنامه بانی فیلم: Gemini Man عنوان پروژه ای سینمایی به کارگردانی آنگ لی است که ویل اسمیت قرار است در سال ۲۰۱۹ در این فیلم تولیدی کمپانی پارامونت بازی کند.
 
به نقل از Variety کمپانی های پارامونت، اسکای دنس و جری بروکهایمر فیلم علمی تخیلی آنگ لی، با بازی ویل اسمیت را برای نمایش در اکتبر سال ۲۰۱۹ آماده می کنند.
 
ویل اسمیت در فیلم آنگ لی 
 
گفتنی است اسکای دنس سال پیش به سراغ تولی این پروژه رفت که نزدیک به دو دهه در حال ارزیابی برای تولید آن بوده است.
 
جری بروکهایمر، دیوید الیسون (مدیر اسکای دنس)، دنا گلدبرگ و دان گرانجر هم قرار است تهیه کنندگان این فیلم باشند.
 
آنگ لی در ماه آوریل به گروه تولید این پروژه ملحق شد. آخرین فیلم وی «راه رفتن طولانی بیلی لین در نیمه وقت» بود که در آن از تکنیک فیلمبرداری ۱۲۰ فریم بر ثانیه (پنج برابر معمول سینما)استفاده شده بود.
 
لی همچنین فیلم های «زندگی پای» و «کوهستان بروبک» را در کارنامه کارگردانی خود دارد که برنده جایزه آکادمی اسکار شده اند.
 
ویل اسمیت هم امسال در فیلم پلیسی و تخیلی «روشن» در برابر جول ادگرتون بازی خواهد کرد. این فیلم توسط نتفلیکس در دسامبر امسال منتشر خواهد شد.
 
در سال ۲۰۰۹ کرتیس هنسون به عنوان کارگردان به پروژه Gemini Man پیوسته بود تا این فیلم را با فیلمنامه دیوید بنیوف بسازد. این فیلم درباره یک مامور nsa است که تلاش میکند بازنشسته شود، اما همزمان مورد حمله ای مرگبار قرار میگیرد. اما وقتی درباره قاتل خود تحقیق میکند، متوجه میشود که قاتل او نسخه جوانتر خودش است.
 
این فیلم اولین بار در کمپانی دیزنی به عنوان طرحی توسط دارن لمکه در سال ۱۹۹۷ مطرح شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج