همکاری اسپیلبرگ با دو آهنگساز سرشناس هالیوود
۵۶۲۶۱۸
۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
۲۰۷۵
آی ‌سینما: جان ویلیامز که در طول 43 سال گذشته، آهنگسازی فیلم‌های بلند کارنامه استیون اسپیلبرگ – به استثنای دو فیلم از این کارگردان را – بر عهده داشته است، در ساخت موسیقی «بازیکن شماره یک آماده» جدیدترین ساخته اسپیلبرگ همکاری نخواهد داشت.
وب سایت آی ‌سینما: جان ویلیامز که در طول 43 سال گذشته، آهنگسازی فیلم‌های بلند کارنامه استیون اسپیلبرگ – به استثنای دو فیلم از این کارگردان را – بر عهده داشته است، در ساخت موسیقی «بازیکن شماره یک آماده» جدیدترین ساخته اسپیلبرگ همکاری نخواهد داشت و در عوض، آلن سیلوستری آهنگساز نامزد اسکار فیلم «فارست گامپ» این وظیفه را بر عهده خواهد گرفت.
 
همکاری اسپیلبرگ با دو آهنگساز سرشناس هالیوود

از آن‌جایی که مراحل پس‌تولید این فیلم با فیلمبرداری پروژه سینمایی «اسناد» همزمان شده است، ویلیامز در ساخت موسیقی این آخری با اسپیلبرگ همکاری می‌کند. این بیست و هشتمین همکاری موسیقیدان و آهنگساز برنده اسکار با فیلمساز 70 ساله هالیوود خواهد بود.

در بیانیه‌ای که از سوی «آمبلین پروداکشنز» کمپانی فیلمسازی اسپیلبرگ در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، آمده: «استیون و جان طی تصمیمی مشترک، سیلوستری را بهترین گزینه برای ساخت موسیقی «بازیکن شماره آماده» تشخیص دادند؛ خصوصا که استیون (در مقام تهیه‌کننده) و آلن، تجربه همکاری در فیلم‌های دهه 1980 «بازگشت به آینده» را هم داشته‌اند و آلن آهنگسازی شماری از تولیدات کمپانی اسپیلبرگ و استودیوی «دریم ورکس» را انجام داده است.»

به گزارش «ورایتی»، درام تاریخی «اسناد» از 22 دسامبر (یکم دی) اکران می‌شود تا به رقابت اسکار 2018 برسد و «بازیکن شماره یک آماده» هم از 30 مارس 2018 روانه پرده سینماها می‌شود.

به جز دو فیلم «رنگ ارغوانی» (1985) و «پل جاسوس‌ها» (2015)، ساخت موسیقی تمام فیلم‌های بلند اسپیلبرگ تا امروز بر عهده ویلیامز بوده است. همچنین از میان پنج جایزه اسکار کارنامه این آهنگساز نامدار، سه جایزه متعلق به موسیقی متن فیلم‌های اسپیلبرگ شامل «آرواره‌ها»، «ئی. تی.» و «فهرست شیندلر» بوده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج