ایرپاد هوشمندتر می شود
۵۶۳۴۲۹
۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
۲۲۵۷
طبق امتیاز حق اختراع جدید اپل قصد دارد محصول ایرپاد خود را به حسگرهای بیومتریک مجهز کند. به این ترتیب دستگاه هوشمندتر از قبل خواهد شد.
خبرگزاری مهر: طبق امتیاز حق اختراع جدید اپل قصد دارد محصول ایرپاد خود را به حسگرهای بیومتریک مجهز کند. به این ترتیب دستگاه هوشمندتر از قبل خواهد شد.
 
 ایرپاد هوشمندتر می شود

به نقل از دیجیتال ترندز، حق امتیاز اختراع جدیدی که اخیرا کشف شده و به اپل تعلق دارد نشان می دهد هدفون ایرپاد در آینده به اسکنرهای بیومتریک مجهز خواهد شد.

هدفون بی سیم اپل قابلیت های متعددی دارد؛ ایرپاد با سیری همخوانی دارد، به میکروفون تبدیل می شود و اکنون با ثبت حق امتیاز جدید هوشمندتر نیز خواهد شد.

البته هدفون های بی سیم دیگر با استفاده از اسکنرهای بیومتریک مواردی مانند ضربان قلب را رصد می کنند. اما طبق حق امتیاز جدید اپل تصمیم دارد علاوه بر اسکنر بیومتریک، حسگرهای EKG  و حسگرهار امپدانس قلب و عروق(دستگاهی که  رسانایی امواج الکتریکی را می سنجد) را نیز به دستگاه اضافه کند. به این ترتیب دستگاه هوشمندتر خواهد شد.

این درحالی است که بسیاری از شرکت های بزرگ هدفون های هوشمندی به بازار عرضه کرده اند. به عنوان مثال سامسونگ Gear IconX  و جبرا هدفون الیت اسپرت را به بازار عرضه کرده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج