چهارمین «داستان اسباب‌بازی» کلید خورد
۵۶۶۴۳۳
۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
۸۴۴۶
چهارمین فیلم از مجموعه «داستان اسباب‌ بازی» باز هم به کارگردانی جان لستر ساخته می‌شود و این‌بار هم تام هنکس در نقش «وودی» در «داستان اسباب‌ بازی» حضور خواهد داشت.
وب سایت فیلم نت نیوز: چهارمین فیلم از مجموعه «داستان اسباب‌ بازی» باز هم به کارگردانی جان لستر ساخته می‌شود و این‌بار هم تام هنکس در نقش «وودی» در «داستان اسباب‌ بازی» حضور خواهد داشت.

چهارمین قسمت مجموعه انیمیشن داستان اسباب‌بازی (Toy Story) قرار است بار دیگر مخاطب‌های دنیای کودکی را در سینما‌ها مجذوب کند.
 
چهارمین «داستان اسباب‌بازی» کلید خورد

این انیمیشن محبوب محصول مشترک دو کمپانی پیکسار و دیزنی است و این دو کمپانی تصمیم گرفتند برای سومین بار هدایت چهارمین قسمت این مجموعه یا پیش‌آیند (prequel) آن را به جان لستر بسپارد.

لستر برای اولین قسمت «داستان اسباب‌بازی» اسکار بهترین دستاورد انیمیشن را دریافت کرد و علاوه بر کارگردانی دو قسمت اول این مجموعه، در تیم نویسندگان سومین قسمت آن هم همکاری کرد.

بخشی از محبوبیت این انیمیشن، به خاطر حضور صداپیشه‌های محبوب آن از جمله تام هنکس، تیم آلن، بانی هانت و جون کیوسک است.

«داستان اسباب‌بازی» همان روایت وودی، عروسکی چوبی است که سایر عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌های داستان به رهبری او دست به انجام کارهای غیر متعارفی می‌زنند که بتوانند کنار صاحبشان بمانند. بعد از تمام شدن سومین قسمت این سه‌گانه و مشخص شدن خانه‌ی اسباب‌بازی‌ها، داستان مسیر جدیدی پیش می‌گیرد. قهرمان داستان باز هم وودی است اما این‌بار محور قصه ماجرای عاشقانه‌ی اوست. وودی دلباخته‌ی عروسکی تازه وارد می‌شود و داستان زندگی‌اش را برای او بازگو می‌کند، داستانی که برای سایر اسباب‌بازی‌ها و مخاطبان تازگی دارد.

سه‌گانه‌ی داستان اسباب‌بازی اولین انیمیشن بلند کامپیوتری کمپانی والت دیزنی، در سال‌های  ۱۹۹۵، ۱۹۹۹ و ۲۰۱۰ ساخته شدند.این مجموعه از نگاه انجمن فیلم آمریکا به عنوان یکی از ۱۰ انیمیشن برتر جهان شناخته شده است.

کمپانی دیزنی تاریخ اکران چهارمین قسمت این انیمیشن ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) اعلام کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج