توصیه‌ی وزیر ارتباطات به اپراتورهای تلفن همراه
۵۶۶۶۲۸
۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
۱۵۹۱۶ 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به اپراتورهای تلفن همراه توصیه کرد برای افزایش رضایت مردم تلاش کنند بسته های تلفیقی از صوت و داده (دیتا) فراهم کنند.
ایرنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به اپراتورهای تلفن همراه توصیه کرد برای افزایش رضایت مردم تلاش کنند بسته های تلفیقی از صوت و داده (دیتا) فراهم کنند.

 واعظی: اپراتورهای تلفن همراه به دنبال طراحی بسته های تلفیقی صوت و داده باشند

«محمود واعظی» روز یکشنبه در مراسم افتتاح پروژهای همراه اول افزود: کشورهای جهان امکان های زیادی در اختیار کاربران اینترنت خود قرار می دهند و لازم است اپراتورهای تلفن همراه در کشورمان هم دنبال چنین طرح هایی باشند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: اکنون مردم بیشتر از ویدیو استفاده می کنند و همین امر سبب شده است آنها فکر کنند اپراتورها کم فروشی می کنند.

واعظی با بیان اینکه ایجاد بسته ای تلفیقی از صوت و دیتا افزایش رضایت مردم را به همراه خواهد داشت، از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی( رگولاتوری) خواست در این باره با اپراتورها همکاری کند.

وی در ادامه بر همکاری بین دولت، بخش خصوصی و دانشگاهی تاکید کرد و گفت: همراهی این سه بخش تحول های بزرگی در کشور رقم خواهد زد.

واعظی نقش دولت را تسهیل کننده امور بخش خصوصی دانست و گفت: دولت از بخش خصوصی حمایت می کند و هر زمان رقابت ها ناجوانمردانه شد، برای جلوگیری دخالت خواهد کرد. واعظی به انقلاب صنعتی چهارم اشاره کرد و گفت: همه ابزارهای این انقلاب مانند داده های بزرگ، نسل پنجم تلفن همراه، اینترنت اشیا در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار دارد.

به گفته وی ، بخش ارتباطات کشور آمادگی ورود را به این انقلاب دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج