واکنش داورزنی به انتخاب مدیرعامل برای قرمزها
۵۶۸۳۲۰
۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
۹۲۹۴ 
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش انتخاب مدیرعامل جدید برای باشگاه پرسپولیس را به نظر وزیر ورزش منوط دانست.
خبرگزاری مهر: معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش انتخاب مدیرعامل جدید برای باشگاه پرسپولیس را به نظر وزیر ورزش منوط دانست.

 محمدرضا داورزنی بعدازظهر امروز چهارشنبه در حاشیه مجمع فدراسیون کبدی در این مورد گفت: مسئولیت انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با وزیر ورزش است و باید در این مورد از ایشان سوال کنید. انتخاب آقای نبی و یا هر فرد دیگری از وظایف وزیر ورزش است اما تا الان آقای طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس هستند.

داورزنی در مورد تاخیر در معرفی اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: قرار بود این اتفاق هفته گذشته بیفتد اما نیروهای توانمند ورزش بیکار نیستند. با بسیاری از گزینه ها مذاکره داشتیم اما یا بازنشسته بودند و یا با منع قانونی از طرف سازمان بازرسی مواجه بودند و یا دو شغله حساب می شدند. 

وی خاطرنشان کرد: همه اینها باعث شده که هنوز برای انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به جمع بندی نهایی نرسیده باشیم.

معاون وزیر ورزش در مورد بدهی فدراسیون شطرنج ایران به فدراسیون جهانی و احتمال تعلیق این فدراسیون گفت: البته چماق تعلیق همیشه بالای سر شطرنج بوده است. من نمی دانم که این چه برنامه ریزی بود که برای مسابقات زنان جهان انجام شد. فدراسیون نباید نسبت به کاری که نمی توانست انجام دهد تعهد می  داد. شنیده ام دوستانمان گفته اند وزارت ورزش متعهد به برگزاری مسابقات شده بود اما مگر ما فقط با یک فدراسیون سروکار داریم. علاوه بر شطرنج فدراسیون های دیگری هم هستند که با مشکلات اینچنینی مواجه هستند.

وی ادامه داد: سوالم این است که مگر دولت برای بدهی ها هم بودجه ای گذاشته که دوستان بدون برنامه کاری می کنند و برای آیندگان بدهی برجای می گذارند.

داورزنی با بیان اینکه ستاد عالی بازیهای آسیایی و المپیک بزودی تشکیل جلسه می دهند در مورد تعیین پاداش برای مدال آوران بازیهای داخل سالن آسیا گفت: هنوز در این زمینه تصمیم گیری نکرده ایم اما قطعا نگاهمان به مدال آوری این بازیها ویژه خواهد بود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1396/04/28
آخه چه معنى مي ده مديريتى كه اينقدر ثبات و موفقيت براى تيم كسب كرده اينقدر راحت كنار گذاشته بشه !!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج