نسخه‌ی رایگان آنتی‌ویروس «کاسپرسکی» منتشر شد
۵۷۲۰۵۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
۵۴۰۷ 
کاسپرسکی آنتی‌ویروس خوشنام و معتبری است که تاکنون رایگان نشده بود، اما باخبر شدیم کاسپرسکی نسخه‌ای رایگان و محدود از آنتی‌ویروس خود را منتشر کرده است.
فارنت: کاسپرسکی به عنوان یک نرم‌افزار امنیتی خوب و مطمئن در ایران و دنیا به حساب می‌آید و در بین سرویس‌های امنیتی که کاسپرسکی عرضه می‌کند آنتی‌ویروس این مجموعه طرفداران زیادی دارد.

نسخه‌ی رایگان آنتی‌ویروس «کاسپرسکی» منتشر شد 
 
باخبر شدیم نسخه‌ای محدود از این آنتی‌ویروس به صورت رایگان در اختیار کابران قرار گرفته است. با این‌که نباید از یک محصول رایگان توقع زیادیداشت اما باز هم این نسخه از عهده حفظ امنیت کامپیوتر کاربران بر می‌آید.

در نسخه رایگان کاسپرسکی شاهد حضور ویژگی‌هایی نظیر بررسی و ویروس‌یابی فایل‌ها، ایمیل‌ها و وب‌سایت‌های اینترنتی هستیم. امکان بررسی لحظه‌ای پیام‌های دریافت شده نیز یکی دیگر از مواردی است که کاسپرسکی در نسخه رایگان آنتی‌ویروس خود تعبیه کرده است.

 نسخه‌ی رایگان آنتی‌ویروس «کاسپرسکی» منتشر شد
 
کاسپرسکی وعده داده است تا نسخه رایگان آنتی‌ویروس خود را همیشه آپدیت نگه دارد، لازم به ذکر است که در این نسخه شاهد امکان قرنطینه کردن فایل‌ها نیز هستیم. اما این موارد تنها ویژگی‌هایی هستند که کاربران نسخه رایگان کاسپرسکی به آن‌ها دسترسی خواهند داشت. ویژگی‌های بیشتری نظیر کنترل والدین، حفاظت از پرداخت‌های آنلاین و بسیاری از موارد دیگر در نسخه رایگان کاسپرسکی غیبت دارند.

کاسپرسکی وعده داده است تا نسخه رایگان ویروس‌یاب خود را در بازه‌های زمانی مشخص برای قسمت‌های مختلف دنیا عرضه کند، همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شود اول از همه شاهد عرضه این نسخه رایگان در آمریکا هستیم.

اگر به بازار آنتی‌ویروس‌ها علاقه‌مند باشید حتماً به خوبی می‌دانید شرکت‌های تولید کننده نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس تمایلی به رایگان کردن نسخه‌‌های خود نداشتند اما اوضاع در این چند سال اخیر تفاوت کرده است. شرکت‌های بزرگی مانند AVG و Avira نسخه‌هایی رایگان از آنتی‌ویروس‌های خود را منتشر کردند. انصافا باید گفت مایکروسافت دیفندر نیز در ویندوز 10 محافظت خوبی را از کامپیوتر کاربران در برابر حمله بدافزارها انجام می‌دهد.

به همین دلیل کاسپرسکی نیز که همیشه به فکر فروش نسخه‌های نرم‌افزارهای امنیتی خود بوده است چاره‌ای به غیر تسلیم در برابر شرایط فعلی نداشته و نسخه‌‌ای رایگان از آنتی‌ ویروس خود را منتشر کرد. جالب است بدانید آمریکا یکی از بزرگ‌ترین بازارهای کاسپرسکی به حساب می‌آید اما از آنجایی که پشت سر کاسپرسکی روس‌ها ایستاده‌اند ادارات دولتی آمریکا مجاز به استفاده از کاسپرسکی نیستند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج