سامسونگ، بزرگترین تولیدکننده‌ی چیپست در جهان
۵۷۳۱۲۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
۳۵۳۴
سامسونگ گزارش مالی خود از سه ماهه دوم سال 2017 را به صورت رسمی منتشر کرد تا باز هم شاهد رکوردشکنی و افزایش سودآوری قابل توجه کره‌ای ‌ها باشیم.
وب سایت تک شات: سامسونگ با پشت سر گذاشتن اینتل، بزرگترین تولید کننده چیپست در جهان شد. سامسونگ گزارش مالی خود از سه ماهه دوم سال 2017 را به صورت رسمی منتشر کرد تا باز هم شاهد رکوردشکنی و افزایش سودآوری قابل توجه کره‌ای ‌ها باشیم.

 سامسونگ، بزرگترین تولید کننده‌ی چیپست در جهان

سود عملیاتی سامسونگ طی این مدت، 12.6 میلیارد دلار ثبت شده که در مقایسه با همین زمان در سال گذشته، 72 درصد افزایش داشته است. در سه ماهه دوم سال جاری میلادی نیز درآمد این شرکت، رقم بالای 54.7 میلیارد دلاررا نشان می ‌دهد که عمده آن از طریق فروش پانل های اولد و تراشه ها بوده است. سامسونگ هم چنین رکورد دیگری را به نام خود ثبت کرده که بر اساس آن این شرکت کره ای جایگاه بزرگ ترین تولید کننده چیپست در جهان را از اینتل ربوده است.

طبق گزارش مالی سامسونگ از سه ماهه دوم 2017 ، کسب و کار مربوط به چیپ های تولیدی این شرکت با سود عملیاتی 7.2 میلیارد دلاراز درآمد حدود 15.7 میلیارد دلار، بیش از حوزه‌های دیگر سودآور بوده است. به دنبال تقاضای زیاد چیپست‌های NAND و DRAM احتمالا درآمد این بخش تا پایان سپتامبر سال جاری میلادی افزایش پیدا خواهد کرد. نیمی از درآمد سامسونگ در این دوره نیز به بخش آی تی و ارتباطات موبایلی با حدود 26.7 میلیارد دلار فروش تعلق دارد.

لازم به ذکر است که در گزارش مالی اخیر، مدیران همراه با انتشار آمار، از فروش بیش تر گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس نسبت به گلکسی اس 7 اج در تقریبا تمام بازارهای جهان خبر داده ‌اند. به نظر می ‌رسد کاربران، صفحه نمایش بدون حاشیه و اسکنر عنبیه چشم این پرچمداران قدرتمند را دوست دارند. علاوه بر این، فروش گلکسی اس 8 پلاس بیش از نسخه استاندارد آن بوده است که در نوع خود جالب است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج