هدفونی که ترجمه می‌کند!
۵۷۳۲۰۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
۹۳۱۱
هدفون ساخته شده می‌تواند مکالمات فرد را ترجمه کند، این هدفون صحبت‌های مخاطب را با تاخیر سه ثانیه ای برای او ترجمه می‌کند.
خبرگزاری مهر: هدفون ساخته شده می‌تواند مکالمات فرد را ترجمه کند، این هدفون صحبت‌های مخاطب را با تاخیر سه ثانیه ای برای او ترجمه می‌کند.

 هدفونی که ترجمه می‌کند
 
به نقل از دیلی میل،  بسیاری از افراد هنگام سفر به کشورهای دیگر هنگام برقراری ارتباط با مشکل روبرو می‌شوند. در همین راستا هدست بلوتوث WT۲ ساخته شده است. این هدست تمام مکالمات را برای فرد ترجمه میکند.

گجت مذکور برای جمع آوری سرمایه در وب سایت «کیک استارتر» عرضه می‌شود. البته هنوز قیمت نهایی محصول اعلام نشده است.

 هدست WT۲ شامل دوگوشی هدفون است که به اپلیکیشن iOS متصل می شود و عملیات ترجمه را انجام می دهد. به محض اینکه محفظه نگهداری و شارژ هدفون ها باز می شود، دستگاه به طور خودکار با آیفون یا آیپد کاربر یکپارچه می‌شود.

 هنگامی‌که فردی صحبت می‌کند، جملات او از طریق هدفون به تلفن هوشمند ارسال و سپس به زبان مورد نظر ترجمه می‌شود. در مرحله بعد ترجمه جمله در هدفون به صورت صوتی برای کاربر ارائه می‌شود.

کل فرایند ترجمه جمله با ۳ ثانیه تاخیر انجام می‌شود اما شرکت تولید کننده تصمیم دارد این مدت زمان را به یک ثانیه بکاهد. در حال حاضر گجت می‌تواند زبان چینی را به انگلیسی ترجمه کند اما در آینده زبان های دیگر نیز به آن افزوده می‌شوند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج