اندروید O هفته آینده رسماً معرفی خواهد شد
۵۷۶۸۴۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
۳۸۴۱
تازه ترین خبرها از گوگل این طور نشان می دهد که این شرکت قصد دارد در هفته پیش رو نسخه جدید سیستم عامل موبایلی خود موسوم به اندروید O را با قابلیت‌ های جدید معرفی کند.
وب سایت تک شات:  تازه ترین خبرها از گوگل این طور نشان می دهد که این شرکت قصد دارد در هفته پیش رو نسخه جدید سیستم عامل موبایلی خود موسوم به اندروید O را با قابلیت‌ های جدید معرفی کند.
 
 اندروید O هفته آینده رسماً معرفی خواهد شد

احتمالا می دانید که چندی پیش شرکت گوگل نسخه نهایی پیش نمایش اندروید O برای توسعه دهندگان را منتشر کرد، به این معنی که به زمان انتشار رسمی نسخه جدیدی از این سیستم عامل برای عموم نزدیک می‌شویم. نسخه پیش نمایش نهایی معمولا بیلدی از نسخه عمومی است که در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌گیرد تا قبل این که گوگل آن را در اختیار میلیون‌ها کاربر قرار دهد، این سیستم عامل را مورد تست قرار دهند.

بر اساس گزارش جدیدی که منتشر شده، احتمالا گوگل در هفته آینده نسخه نهایی اندروید O را رسما عرضه می‌ کند. این خبر هنوز به طور رسمی از طرف گوگل تایید نشده است، همچنین اطلاع نداریم که مانتین ویویی‌ها قصد دارند چه نامی را برای نسخه هشتم انتخاب کند و فعلا در بین مردم با نام اندروید O شناخته می‌شود.

طبق این گزارش، گوگل در هفته پیش رو به طور عمومی اندروید O را در دسترس قرار می‌دهد و طبیعتا اولین دستگاه‌هایی که این نسخه را دریافت می‌کنند، پیکسل‌های این شرکت خواهند بود. متاسفانه با توجه به عدم یک‌پارچگی سازندگان گوشی‌های اندرویدی با گوگل در انتشار به روز رسانی، پرچم‌داران امسال با فاصله چند ماهه از خانواده پیکسل این نسخه را دریافت خواهند کرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج