سیلوستر استالونه در نقش خودش ظاهر می‌شود
۵۷۷۲۵۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
۲۹۹۴
سیلوستر استالونه به عنوان بازیگر مهمان در فصل دوم سریال «این ما هستیم» مقابل دوربین می‌رود.
وب سایت آی ‌سینما: سیلوستر استالونه به عنوان بازیگر مهمان در فصل دوم سریال «این ما هستیم» مقابل دوربین می‌رود. به گفته دن فوگلمن سازنده و خالق اصلی این سریال کمدی خانوادگی، استالونه قرار است نقش مقابل شخصیت جاستین هارتلی را بازی کند و فعلا برای ایفای نقش در یک اپیزود قرارداد بسته است. ستاره سری فیلم‌های «راکی» در نقش شخصیت خودش در زندگی واقعی ظاهر خواهد شد.

به گزارش «انترتینمنت ویکلی»، خط اصلی داستان اپیزودی که استالونه در آن ایفای نقش خواهد کرد در صحنه فیلمبرداری پروژه‌ای تاریخی جنگی می‌گذرد که شخصیت جاستین ستاره آن فیلم است. استالونه در نقش شخصیت واقعی خودش ظاهر خواهد شد و در فیلم جدید جاستین نقش مرشد معنوی او را بازی خواهد کرد.
 
سیلوستر استالونه در نقش خودش ظاهر می‌شود

به گفته فوگلمن، این بازیگر 71 ساله با ارایه «مونولوگی زیبا درباره زندگی» شخصیت جاستین را به روشن‌بینی و درکی تازه می‌رساند: «او که از ماجرای بین کوین و پدرش خبردار شده، درباره تجربیات خودش در زندگی، فقدان و پا به سن گذاشتن و کسب و کار حرف می‌زند.»

فصل اول سریال موفق شبکه ان بی سی به تازگی در 11 رشته از جمله بهترین سریال درام نامزد دریافت جایزه تلویزیونی امی شده است.

این سریال ماجراهای زندگی خانواده پیرسن را در طول چندین دهه دنبال می‌کند. استودیوی تلویزیونی «فاکس قرن بیستم» تهیه و تولید «این ما هستیم» را بر عهده دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج