محبی‎ نیا: برخی برای وزارت قدشان کوتاه است
۵۷۹۸۰۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
۳۱۳۷
نماینده اصولگرای مجلس گفت: برای برخی از وزارت‌خانه‌ها مانند بهداشت، صنعت،اطلاعات و نیرو وزرای بسیار خوبی انتخاب شده اند، اما برای برخی دیگر از وزارت‌خانه ها توقعات آنطور که باید برآورده نشد.
نامه نیوز نوشت: نماینده اصولگرای مجلس گفت: برای برخی از وزارت‌خانه‌ها مانند بهداشت، صنعت،اطلاعات و نیرو وزرای بسیار خوبی انتخاب شده اند، اما برای برخی دیگر از وزارت‌خانه ها توقعات آنطور که باید برآورده نشد.

جهانبخش محبی نیا با اشاره به لیست وزاری پیشنهادی دولت گفت: در کل لیست مناسبی است. مثلا برای برخی از وزارت‌خانه‌ها مانند بهداشت، صنعت، اطلاعات، نیرو و کشور وزرای بسیار خوبی انتخاب شده اند، اما برای برخی دیگر از وزارت‌خانه ها توقعات آن‎‌طور که باید برآورده نشد.

وی ادامه داد: معتقدم میانگین کابینه دوازدهم نسبت به کابینه دولت قبل کمی تنزل پیدا کرده است.احتمال می دهم 2 یا 3 وزیر نتوانند نمره قبولی را به دست بیاورند.

محبی نیا با انتقاد از لیست کابینه دوازدهم گفت: متاسفانه نبود وزیر زن، وزیر اهل سنت و وزرایی از اقوام ترک وعرب و غیره، یک نقطه ضعف برای کابینه است.این موضوعات اساسی است که باید بیشتر به آن توجه می‌شد.

این نماینده اصولگرا ادامه داد: خوشبختانه روحانی علم مذاکره را به اهتزاز درآورده است، اما متاسفانه بهره ای از این مشورت و رایزنی‌ها نبرد. ما مشکلمان با برخی از وزرا فقط بر سر برنامه آنها نیست که بخواهیم با برنامه قانع شویم، معتقدیم برخی از آن‌ها مشکلات فردی دارند؛یعنی برای قدو قامت وزارت قدشان کمی کوتاه است!
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1396/05/19
هششششش ساکت زیادی گفتی .....
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1396/05/19
کوتاه بودن قد مشکلی را ایجاد نمی کند،عقل شان کوتاه نباشد!
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1396/05/19
آقای نماینده 100سال از تاریخ عقبی.قبای مسئولیتهای خیلی زیادی بر تن مسئولین شان گشاد است منجمله خود شما.ولی کی به کیه.مملکت حسینقلی خانی همینه دیگه.توهم برو ماستت رو بخور وزیادی هم حرف نزن.
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1396/05/19
ساکت باش خودت یه کم عقل نداری .. مگه به هیکله ..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج