مهاجری: نفت آبادان، نقاط قوت زیادی دارد
۵۷۹۹۰۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
۳۲۰۲ 
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: نفت آبادان نقاط قوت زیادی دارد و همین کار را برای ما کمی سخت می‌کند.
ایسنا: سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: نفت آبادان نقاط قوت زیادی دارد و همین کار را برای ما کمی سخت می‌کند.

 رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان، اظهار کرد: بار دیگر فوتبال، آبادان، گرما و هیجان. خوشحالم که قرار است برای بار دیگر در تختی آبادان بازی کنیم. ان شاءالله بازی خوبی ارائه دهیم و هر تیمی که لیاقت دارد، نتیجه لازم را بگیرد.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و روی نقاط ضعف و قوت آبادان کار کرده‌ایم. امیدوارم تمرکز لازم را داشته باشیم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده عنوان کرد: نفت آبادان تیم خوبی است و امسال می تواند سال متفاوتی برای این تیم باشد. نفت آبادان نقاط قوت زیادی دارد و همین کار را برای ما کمی سخت می‌کند. به نظر من این تیم اگر تمرکز لازم را داشته باشد، می‌تواند شرایط خوبی برای خودش رقم بزند.

وی گفت: به هر حال تیم‌ها کارشان را شروع کرده‌اند و با دو تیمی که بازی داشتیم، آن ها نیز به موقع کارشان را آغاز کرده بودند. در بازی هفته گذشته برابر سپاهان، نتیجه غیرقابل پیش‌بینی بود؛ ما برای برد تلاش کردیم ولی نه این که با اختلاف چهار گل به برتری برسیم.

مهاجری عنوان کرد: ما زحمت خود را کشیده‌ایم و امیدوارم این روند را حفظ کنیم و تمام تلاش‌مان همین است. ما هم جزو اولین‌هایی بودیم که تمرینات‌مان را شروع کردیم و خیلی هم سخت تمرین می‌کردیم. تیم خوبی هستیم ولی در ادامه، راه مشخص می شود که تصمیمات ما چقدر درست بوده است و چقدر می توانیم به آن ها افتخار کنیم.

وی در خصوص وضعیت ورزشگاه مشهد هم گفت: دوستان کم‌لطفی می‌کنند و ما باید پاسخگو باشندو این بسیار بد است. امکانات خوبی در مشهد است و سالانه میلیون‌ها زائر برای زیارت به مشهد می آیند و چرا ما نمی‌توانیم پذیرای هم صنف‌های خودمان باشیم. امیدوارم مسوولان شرایط ما را درک کنند و بگذارند از این استادیوم استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده عنوان کرد: بابک حاتمی دچار مصدومیت بود و هنوز شرایط وی برای بازی کردن مشخص نیست ولی سایر بازیکنانم را در اختیار دارم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج