برخی وزرای پیشنهادی کابینه در حد یک وزیر نیستند
۵۷۹۹۳۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
۵۰۴۴
عزیزی:
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: با توجه به تجربه 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی ما انتظار داشتیم که وی کابینه‌ای بسیار قوی و یکدست را به مجلس برای دولت دوازدهم معرفی کند اما متأسفانه بعضی از وزرا در حد و اندازه یک وزیر نیستند.
خبرگزاری فارس: عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: انتظار داشتیم تا با توجه به تجربیاتی که از دولت یازدهم به دست آمده بود ‌آقای رئیس جمهور در دولت دوم خود کابینه قوی‌تری را به مجلس معرفی کند.

وی افزود: بعضی از وزرای معرفی شده به مجلس وزرای قوی هستند اما برخی دیگر از آنها وزرای بسیار ضعیفی هستند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس اظهار داشت: با توجه به تجربه 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی ما انتظار داشتیم که وی کابینه‌ای بسیار قوی و یکدست را به مجلس برای دولت دوازدهم معرفی کند اما متأسفانه بعضی از وزرا در حد و اندازه یک وزیر نیستند.

عزیزی خاطرنشان کرد: بعضی از وزرای سابق نیز که مجدد معرفی شده‌اند امتحانشان را به خوبی پس ندادند و عملکرد آنها نشان داده که توانایی اداره وزارتخانه را ندارند که ما می‌بینیم که مجدد معرفی شده‌اند.

وی افزود: بعضی از وزرای معرفی شده وزرای خوب و توانمندی هستند همچون وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های کشور، بهداشت و نفت اما وزیر پیشنهادی برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فرد ضعیفی است و سازماندهی یک وزارتخانه عریض‌‌الطویل همچون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را نمی‌توان به یک فرد ضعیف سپرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: دولت اگر می‌خواهد از آقای ربیعی سود ببرد بهتر است از وی در جای دیگر استفاده کند نه اینکه وزارتخانه‌ای همچون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به وی بدهد.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: من به آقای رئیس جمهور گفته‌ام که آقای ربیعی را برای تصدی وزارتخانه‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی نکند که اگر این کار را کند تمام مستندات مربوط به این فرد را در مجلس مطرح و پیگیری می‌کنیم و اجحاف‌هایی که در حق بازنشستگان شرکت فولاد شده مطرح می‌کنیم.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1396/05/19
امیدوارم آقای رییس جمهور در انتخاب وزیر تعاون وکار تحدید نظر فرمایند و از مجلس محترم می خواهم که فرد شایسته تری برای وزارت تعاون وکار را تایید نمایند متشکر
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1396/05/19
با سلام،اگر شما نماینده ملت و مردم شهرتان بودید برای رسیدگی به مشکلات دقایق نود رو انتخاب نمیکردید،منظورتون اینه اگر ریس جمهور به توصیه شما گوش میکرد موضوع این بازنشستگان عزیز رو مطرح نمیکردید.. وای بر شما
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1396/05/19
سپاسگزار از این نماینده که بالاخره فغان بازنشسته ها را ازدست وزیر کار وسازمان بازنشستگی درخانه ملت به گوش دردمندان رساند مسلما با این انتصاب ناصواب تا چهارسال دیگر بارقه امیدی دردل بیکاران وبازنشستگان نخواهد درخشید اگر منتفع شدگان از این وزارت خانه اجاره تحقیق وتفحص درسازمان بازنشستگی را میدادند هرگز ایشان بهنوان وزیر کار مجددا معرفی نمیشد امید کارگران ولازنشستگان را به ناامیدی مبدل نکنید
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1396/05/19
این وزیر یارانه من بازنشسته را قطع کرد بهش رای ندید
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1396/05/19
وزیر کشور هم باید تغییر کنه.
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1396/05/20
واقعا.اقتصاد وفرهنگ .یک فرد توانمند میخواهد تا کشورراازسقوط حتمی دراین زمینه نجات دهد.دیدید که افراد نالایق چه برسر وزارتخانه ها اوردند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج