اینفینیتی، کانسپت پروتوتایپ 9 را رونمایی کرد
۵۸۱۴۶۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
۴۶۴۶ 
اینفینیتی طراحی نمای جلو خودروی ریس کانسپت "وینتج" را که قرار است اواخر این ماه در نمایشگاه پبل بیچ رونمایی شود، منتشر کرد.
وب سایت عصر خودرو: اینفینیتی طراحی نمای جلو خودروی ریس کانسپت "وینتج" را که قرار است اواخر این ماه در نمایشگاه پبل بیچ رونمایی شود، منتشر کرد.
 
 اینفینیتی کانسپت پروتوتایپ ۹ را رو کرد

این کانسپت موسوم به پروتوتایپ 9، قرار است تقلیدی از خودروی مسابقه ای سال 1940  باشد. در واقع پروتوتایپ 9  با تکنیک‌ها و روش‌های قدیمی ساخته شده و روی یک شاسی نردبانی جداگانه قرار گرفته است. پنل بدنه آن فولاد دست‌ساز بوده و از یک سیستم تعلیق شاه فنری بهره می‌برد.
 
 اینفینیتی کانسپت پروتوتایپ ۹ را رو کرد

اما پروتوتایپ 9 از یک موتور الکتریکی با توان خروجی 148 اسب بخار و 319 نیوتن متر گشتاور بهره می‌برد. به هرحال این موتور الکتریکی پیش نمایش موتوری است که در نسل بعدی نیسان لیف الکتریکی استفاده خواهد شد.

اینفینیتی می‌گوید: پروتوتایپ 9 می‌تواند صفر تا 100 کیلومتر را ظرف 5.5 ثانیه بپیماید و به حداکثر سرعت 168 کیلومتر بر ساعت برسد.
 
 اینفینیتی کانسپت پروتوتایپ ۹ را رو کرد

پروتوتایپ 9 از حیث ابعاد حدود 3.5 اینچ طولانی تر از QX30 و حدود نیم اینچ عریض تر از این کرس اور است. سبک و سیاق این خودرو قطعا سبک و سیاق یک خودروی وینتج است، اما شامل تفسیری از جلوپنجره رادیاتوری مدرن اینفینیتی است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج