جرج کلونی: فیلم من کمدی نیست!
۵۸۲۴۸۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
۲۴۰۸ 
اگر تریلر فیلم جدید کلونی «سابربیکان»، که فیلمنامه‌اش را برادران کوئن نوشته‌اند، ببینید فکر می‌کنید که با سبک و سیاق کمدی سیاه طرفید.
وب سایت مجله دنیای تصویر: اگر تریلر فیلم جدید کلونی «سابربیکان»، که فیلمنامه‌اش را برادران کوئن نوشته‌اند، ببینید فکر می‌کنید که با سبک و سیاق کمدی سیاه طرفید.
 
جرج کلونی: فیلم من کمدی نیست!

اما جرج کلونی در مصاحبه اخیرش با اینترتینمنت ویکلی خلاف گمانه‌زنی‌ها را مدعی شده است:

 «مدام این فیلم را کمدی می‌گویند اما خیلی تاریک‌تر از این حرف‌ها است. این سوءتفاهم‌های ایجاد شده درست نیست. می‌توان گفت که خیلی هم فیلم عصبانی و تاریکی است. همه جا تیتر زده‌اند که یک کمدی سیاه از جرج کلونی! بله فیلم چندتایی خنده از مخاطب می‌گیرد اما هدف ما قهقهه و انفجار مردم داخل سالن از خنده نیست، اصلا به سختی می‌توان تکه‌های خنده‌دار برای مخاطب پیدا کرد. فیلم ستی دهه‌ی پنجاهی دارد و داستانش حول تهاجم خانگی علیه مت دیمون، جولین مور و نوآ جوپ است؛ اسکار ایزاک هم نقش کارآگاه قصه را بازی می‌کند. مثل قصه‌های دیزنی شروع شده و کاملا دراماتیک تمام می‌شود مثل اینکه روی فیلم اسید بریزید!»

فیلم کلونی به ترتیب در جشنواره‌های ونیز و تورنتو نمایش داده می‌شود و در ونیز هم باید با فیلم‌های پر سر و صدایی مثل «مادر!» دارن آرونوفسکی رقابت کند. فیلم پس از این دو جشنواره در ۲۷ اکتبر اکران عمومی می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج