امین تارخ مقابل دوربین «سایه بان» رفت
۵۸۲۸۰۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
۴۷۳۹ 
بازی امین تارخ در نقش مهران در سریال «سایه بان» آغاز شد.
روزنامه بانی فیلم: بازی امین تارخ در نقش مهران در سریال «سایه بان» آغاز شد.

 امین تارخ که در سریال «سایه بان» برادران محمودی نقش مهران را بازی می کند، روز گذشته مقابل دوربین رفت و بازی اش در این سریال آغاز شد.
 
امین تارخ مقابل دوربین «سایه بان» رفت 

گروه در حال حاضر در لوکیشن کارگاه مبل سازی در پیچ شمیران مستقر هستند و تارخ یکی از بازیگران اصلی است که مقابل دوربین این سریال است.

گروه سازنده سریال سایه بان از یک ماه پیش کار تصویر برداری سریال را در تهران و در یک کارگاه تولید مبل شروع کرده اند و طی چند روز آینده و پس از اتمام کار کارگاه مبل سازی گروه به لوکیشن دیگری در تهران نقل مکان خواهند کرد.

با ورود به لوکیشن جدید بازیگران دیگری به جمع بازیگران سریال می پیوندند. قصه سریال «سایه بان» برادران محمودی با تکیه بر زندگی قشر کارگر، روابط بیم ها و امید های آنها طراحی شده است.

در خلاصه داستان آمده است سایه بان قصه زندگی امروز ما و شماست.

دو رفیق که در منطقه ای کارگر نشین بزرگ شده اند، تا پای جان تلاش می کنند تا با امید چراغ خانه‌هایشان را روشن نگه دارند.

ایستاده اند در برابر سرنوشت سرکش. عشق و ایمان ، خون می شود در رگهایشان تا از پا نیفتند و دلخوشبمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر اما زخمی در راه است زخمی که سنگ محکیست برای رفاقت دیرینه شان …

در این سریال تلویزیونی امین تارخ، آزیتا حاجیان، رویا تیموریان، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند و پریوش نظریه، مجتبی پیرزاده، هستی مهدوی، محمد ولی زادگان، کاوه خداشناس، افسانه کمالی، حسام محمودی، خاطره حاتمی، افشین اخلاقی، سینا مهراد، المیرا دهقانی، زهرا بهروز منش و… ایفای نقش کرده‌اند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج