افزایش 33 درصدی آراء در انتخابات پارلمان شهری
۵۸۶۹۵۰
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
۱۱۴۹ 
فرماندار تهران گفت: در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران میزان آراء 33 درصد نسبت به دوره‌های گذشته افزایش یافت.
خبرگزاری فارس: عیسی فرهادی فرماندار تهران در مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران 4 هزار شعبه و 91 عوامل اجرایی شروع به کار کردند، 3 هزار نفر برای این دوره ثبت‌نام کردند که از بین این تعداد 21 نفر به عنوان منتخبین مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران انتخاب شدند.

وی افزود: بالای 33 درصد افزایش آرای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران را داشته‌ایم.

فرهادی ادامه  داد: در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران 3 میلیون و 700 هزار رأی داشته‌ایم و در هر دقیقه 240 هزار رأی در سطح شهر تهران اخذ می‌شد.

وی افزود: انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران نسبت به 4 دوره گذشته بی‌سابقه بوده است و در کمترین زمان ممکن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها به تأیید هیأت‌های نظارت رسید و در این دوره کمترین شکایت نیز وجود داشت.

فرماندار تهران گفت: بیشترین رأی را در این دوره محسن هاشمی با بیش از یک میلیون و 700 هزار داشت و گرایش مردم در این دوره به سمت لیست‌ها بود که موجب شد سریع‌تر بازشماری اتفاق بیفتد.

وی افزود: در دوره چهارم گرایش‌های سیاسی متفاوتی وجود داشت ولی در کل همراهی و هماهنگی خوبی مابین اعضای شورای چهارم بود.

فرهادی افزود: در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران مصوبات فراوانی برای مردم داشتیم و همراهی و همکاری فرمانداری در تصویب مصوبات کم‌نظیر بوده است.

وی گفت: در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران 675 مصوبه شورا داشته است که 132 مصوبه آن در کمیته تطبیق فرمانداری به شورا برگشته است که 96 مصوبه آن مورد اصلاح قرار گرفته و 38 مصوبه نیز به هیأت حل اختلاف رفته است که از این تعداد 19 مصوبه با نظرات فرمانداری به تصویب رسیده است.

فرماندار تهران بیان داشت: شاخص دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران لایحه بودجه سال‌های 94، 95 و 96 بوده است.

وی گفت: چهارمین دوره شورایاری‌ها با همیاری و همکاری وزارت کشور برگزار شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج