پورشه، اپلیکیشن ردیابی خودرو می سازد
۵۸۷۰۰۹
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
۲۹۲۴
یک شرکت خودروسازی اپلیکیشنی ساخته که با استفاده از حسگرهای مختلف به کاربران کمک می کند در موبایلشان مسیر خود را ردیابی کنند.
خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: یک شرکت خودروسازی اپلیکیشنی ساخته که با استفاده از حسگرهای مختلف به کاربران کمک می کند در موبایلشان مسیر خود را ردیابی کنند.
 
 «پورش» اپلیکیشن ردیابی خودرو می سازد

به نقل از پی ای ساینس، پورش به تازگی اپلیکیشن Track Precision را تولید کرده که به رانندگان کمک می کند در موبایل خود مسیریابی کنند.

 این اپلیکیشن برای این کار از حسگرهای موجود در خودرو، بررسی زاویه چرخش فرمان، میزان فشرده شدن پدال ترمز و گاز کمک می گیرد.  همچنین این اپلیکیشن خطوط آغاز و پایان را به طور خودکار شناسایی می کند تا زمان تداخل به دقت محاسبه شود.

علاوه بر آن رانندگان می توانند نسخه انیمیشن  بخش کنترل خودرو را در موبایل خود ببینند. به این ترتیب  فرمان خودرو در انیمیشن همزمان با نسخه واقعی حرکت می کند.

 این اپلیکیشن نه تنها سرعت خودرو، سرعت موتور و دنده های مختلف را ثبت می کند بلکه کاهش یا افزایش سرعت را نیز رصد می کند.

 این سیستم حتی می تواند یک خودروی فرضی در نمایشگر موبایل کاربر بسازد. این خودروی نمایشی می تواند کاربر را به طور بصری بهتر راهنمایی کند. این اپلیکیشن برای تمام خودروهای ٧١٨Boxster، کایمن٧١٨ و مدل های ٩١١ فراهم شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج