تصادف شدید کامیون و اتوبوس در بزرگراه بابایی
۵۸۹۱۲۳
۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
۱۷۸۴۹ 
برخورد شدید یک دستگاه کامیون با یک دستگاه اتوبوس شخصی در بزرگراه شهید بابایی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
خبرگزاری مهر: برخورد شدید یک دستگاه کامیون با یک دستگاه اتوبوس شخصی در بزرگراه شهید بابایی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
 
در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و اطلاع رسانی این حادثه ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، بی درنگ زنگ ایستگاه ۵۴ و گروه امداد و نجات ۱۰ را ساعت ۲:۳۰ بامداد  به صدا درآورد وآتش نشانان بلافاصله به سمت شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی، نرسیده به ورودی بزرگراه امام علی(ع) حرکت کردند.

حمید رضا خلج آبادی افسر آماده منطقه سه عملیات در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد، یک دستگاه کامیون به شدت با یک دستگاه اتوبوس شخصی برخورد کرده و هر دو راننده به شدت آسیب دیده بودند و مقدار بسیار زیادی گازوئیل تمام سطح بزرگراه را در برگرفته بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با استفاده از علائم هشدار دهنده، رانندگان خودروهای عبوری را از وقوع حادثه مطلع کردند و با قطع برق خودروها به ایمن سازی محل حادثه پرداختند.

افسر آماده منطقه سه عملیات خاطرنشان کرد: گروهی دیگری از آتش نشانان نیز دو فرد مصدوم را به کنار بزرگراه منتقل و به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

 آتش نشانان پس از حمل خودروها توسط جرثقیل و عادی شدن ترافیک به ماموریت خود پایان دادند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج