سیستم عامل Sailfish در گوشی­‌های Xperia X
۵۸۹۳۷۶
۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
۴۲۳۵
سیستم عامل Sailfish OS نتوانسته است خودش را به عنوان یک سیستم عامل خوب موبایل معرفی کند. شرکت Jolla، سازنده­‌ی این سیستم عامل تا به امروز با کمپانی­های مختلفی مثل Intex یا Fairphone برای استفاده از سیستم عامل خود صحبت کرده است، اما هیچکدام از این راه­ها جواب نداده‌­اند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: سیستم عامل Sailfish OS نتوانسته است خودش را به عنوان یک سیستم عامل خوب موبایل معرفی کند. شرکت Jolla، سازنده­‌ی این سیستم عامل تا به امروز با کمپانی­های مختلفی مثل Intex یا Fairphone  برای استفاده از سیستم عامل خود صحبت کرده است، اما هیچکدام از این راه­ها جواب نداده‌­اند. این شرکت به دنبال همکار تازه­ای برای استفاده از سیستم عامل Sailfish OS است.

 سیستم عامل Sailfish OS به سری گوشی­های Xperia X می‌­آید

شرکت Jolla به دنبال سونی برای استفاده از سیستم عامل Sailfish OS خود رفته است. قرار است Jolla سیستم عامل خودش را برای سری گوشی­‌های Xperia X بهینه و عرضه کند. این شرکت خبر داده که سیستم عامل Sailfish X به زودی برای گوشی Xperia X عرضه خواهد شد و مراحل ساخت و توسعه آن به پایان  رسیده‌­اند.
 
 سیستم عامل Sailfish OS به سری گوشی­های Xperia X می‌­آید

البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که سیستم عامل Sailfish OS رایگان نخواهد بود. قرار است این سیستم عامل با قیمت ۵۰ دلار برای صاحبان گوشی Xperia X از روز ۱۱ اکتبر برای خرید موجود شود.

قرار نیست همه چیز در نسخه­‌ی اول Sailfish X برای سری گوشی‌­های Xperia X به درستی کار کنند. شرکت Jolla گفته که سنسورهای مختلف گوشی مثل بارومتر یا سنسور اثر انگشت کار نخواهند کرد و بلوتوث هم مشکلاتی خواهد داشت.

ابزار مورد نیاز نصب Sailfish OS روی Xperia X با خرید این سیستم عامل ارایه خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج