دیوید لینچ فصل چهارم «تویین پیکس» را می‌سازد؟
۵۸۹۶۲۱
۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
۵۳۴۱ 
مدیر شبکه تلویزیونی شوتایم که متعهد شده تا پایان پخش فصل سوم «تویین پیکس» درباره ادامه ساخت این سریال با دیوید لینچ حرفی نزند، در مصاحبه اخیرش اعتراف کرده این روزها منتظر تماس تلفنی کارگردان 71 ساله است تا رضایتش را در این‌باره اعلام کند.
وب سایت آی ‌سینما: مدیر شبکه تلویزیونی شوتایم که متعهد شده تا پایان پخش فصل سوم «تویین پیکس» درباره ادامه ساخت این سریال با دیوید لینچ حرفی نزند، در مصاحبه اخیرش اعتراف کرده این روزها منتظر تماس تلفنی کارگردان 71 ساله است تا رضایتش را در این‌باره اعلام کند.

فیلمساز مولف امریکایی که این روزها در فرانسه به سر می‌برد، کارگردانی هر 15 قسمت فصل سوم «تویین پیکس» (مجموعا 18 ساعت) را شخصا بر عهده داشته است. به گزارش «ایندی وایر»‌، ظاهرا فصل جدید این سریال که بعد از نزدیک به سه دهه از پخش فصل نخست روی آنتن رفته است، در جذب مخاطبان تلویزیون چندان موفق نبوده است.
 
دیوید لینچ فصل چهارم سریال «تویین پیکس» را می‌سازد؟

با این حال، دیوید نوینز یادآور شده تا امروز هیچ‌یک از سریال‌های شبکه «شوتایم» تا این میزان با استقبال مخاطبان آنلاین روبه‌رو نبوده است و از این لحاظ، سریال لینچ توانسته بیش‌ترین میزان مخاطب را به واسطه سرویس پخش آنلاین به خود جذب کند.

مدیر شوتایم در ادامه صحبت‌هایش به افزایش ناگهانی و گسترده شمار متقاضیان سرویس آنلاین این شبکه برای تماشای «تویین پیکس» اشاره کرده است: «این سریال به قدری برای ما غریب و غیرمعمول بوده که می‌توان گفت به نوعی کار خودش را انجام داده است.»

از سوی دیگر، نوینز که چند روز پیش در نشست انجمن منتقدان تلویزیون حضور یافته بود تاکید کرد اگرچه از ایده‌های جدید برای ادامه ساخت سریال استقبال می‌کند اما به هیچ وجه عجله‌ای برای جلب رضایت لینچ ندارد و منتظر تایید کارگردان پیشرو امریکایی می‌ماند. آخرین قسمت «تویین پیکس» هفته آینده - یک‌شنبه سوم سپتامبر (12 شهریور) - روی آنتن می‌رود و داستان فصل جدید این درام معمایی و ترسناک بالاخره به جمع‌بندی نهایی مي‌رسد.

نوینز در ادامه صحبت‌هایش همچنین اعتراف کرده بعید می‌داند لینچ برای ساخت ادامه سریال برگردد: «واقعا شوکه می‌شوم. اگر تصمیمش را بگیرد، خودم حمایتش می‌کنم، هزینه‌هایش را تامین می‌کنم. عاشق این کار هستم اما بعید می‌دانم خودش تن به چنین کاری بدهد.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج