بن شدن در ایکس‌باکس لایو سخت می‌شود
۵۸۹۸۷۱
۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
۳۲۷۷
مایکروسافت می‌خواهد سیستم امتیاز دهی به کاربران ایکس‌باکس لایو را تغییر دهد. در حال حاضر مشکل بزرگی در این سیستم وجود دارد؛ سیستمی که به بازی‌کننده‌ها نشان می‌دهد کسی که مشغول بازی کردن با او هستند، رفتار خوبی دارد یا نه.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: مایکروسافت می‌خواهد سیستم امتیاز دهی به کاربران ایکس‌باکس لایو را تغییر دهد. در حال حاضر مشکل بزرگی در این سیستم وجود دارد؛ سیستمی که به بازی‌کننده‌ها نشان می‌دهد کسی که مشغول بازی کردن با او هستند، رفتار خوبی دارد یا نه.
 
 بن شدن در ایکس‌باکس لایو سخت می‌شود
 
این سیستم چند سالی است که در ایکس‌باکس لایو وجود دارد، ولی بازی‌کننده‌ها شکایت‌های زیادی نسبت به آن داشته‌اند. گزارش‌های دروغ زیادی درباره‎ی بازی‌کننده‌ها می‌شود و این موضوع امکان بازی کردن را از آن‌ها می‌گیرد.

    به خاطر گزارش‌های پشت سر هم چند بازی‌کننده، حساب کاربری یک نفر به صورت محدود بن نخواهد شد.

بازی‌کننده‌های بزرگترین بازی حال حاضر کنسول، یعنی «اورواچ» (Overwatch) به مایکروسافت شکایت کرده‌اند که گزارش‌های دروغ زیادی نسبت به حساب کاربری آن‌ها شده است و در نتیجه آن‌ها حتی نمی‌توانند با دوستان خود آنلاین بازی کنند.
 
 بن شدن در ایکس‌باکس لایو سخت می‌شود

«مایک ایبارا»، معاون ایکس‌باکس در مایکروسافت، در فروم اصلی بتل نت نوشته است: "با توجه به بازخوردی که از بازی‌کننده‌ها روی تعدادی از عناوین مختلف، مثل اورواچ، دریافت کرده‌ایم، می‎خواهیم سیستم گزارش‌های ایکس‌باکس را تغییر دهیم تا روی تجربه‌ی بازی کردن چند نفره‌ی آن‌ها تاثیر نگذارد.”

ایبار گفته است: "به زبان ساده، کاری می‌کنیم که مشکلی در جوین شدن نداشته باشید.”

معاون ایکس‌باکس اضافه کرده که هنوز بن‌ها سر جای خود باقی خواهند ماند، ولی نمی‌گذارند به خاطر گزارش‌های پشت سر هم چند بازی‌کننده، حساب کاربری یک نفر به صورت محدود بن شود.

یکی از سخنگوهای مایکروسافت در ادامه‌ی صحبت‌های مایک ایبارا به خبرگزاری‌ها گفته که بن‌ها سر جای خود هستند تا محیط امن و سرگرم‌کننده برای بازی کردن از بین نرود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج