ساخت بازی ویدئویی براساس «بازی تاج و تخت»
۵۹۱۲۹۱
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
۳۹۰۸ 
تقریبا تمام اقتباس‌ها از Game of Thrones و A Song of Ice and Fire در دنیای بازی به نتایج خوبی دست پیدا نکردند و با شکست مواجه شدند. آیا بتسدا می‌تواند از همه بهتر عمل کند؟
هفت صبح: تقریبا تمام اقتباس‌ها از Game of Thrones و A Song of Ice and Fire در دنیای بازی به نتایج خوبی دست پیدا نکردند و با شکست مواجه شدند. آیا بتسدا می‌تواند از همه بهتر عمل کند؟
 
 بازی ویدئویی براساس «بازی تاج و تخت» ساخته می‌شود

به گزارش VGMAG، در یک صفحه اینترنتی جدید که در وب‌سایت اینترنتی فروشگاه بزرگ Target در آمریکا به وجود آمده، به نظر می‌رسد که Bethesda قصد ساخت یک بازی از دنیای Game of Thrones دارد. این صفحه توسط یکی از کاربران وب‌سایت NeoGAF پیدا شده بود. نام این بازی در این صفحه The Bethesda: Game of Thrones ثبت شده که قطعا یک نام موقتی برای این پروژه خواهد بود.

در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری از این پروژه موجود نیست و بتسدا نیز تا به این لحظه در مورد این خبر سکوت کرده است. البته همیشه این امکان وجود دارد که شاید صفحه مذکور به اشتباه در وب‌سایت فروشگاه Target ایجاد شده باشد. بتسدا در ساخت بازی‌های نقش‌افرینی در دنیای فانتزی مثل سری The Elder Scrolls بسیار مشهور و البته محبوب است. شاید آنها بهترین گزینه برای ساخت یک بازی از دنیای Game of Thrones باشند. قطعا آنها با مباحثی مثل اژدها و جنگ داخلی غریبه نیستند. باید منتظر اخبار بیشتر در مورد این پروژه باشیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج