دربی مازندران؛ تقابل پاشازاده با نکونام
۵۹۱۹۳۹
۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱
۵۸۸۳ 
هفته چهارم لیگ دسته اول
مسابقات هفته چهارم لیگ دسته اول روز شنبه با انجام 9 بازی پیگیری خواهد شد و شاهد دو دربی در استان های مازندران و کرمان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس: رقابت های هفته چهارم لیگ دسته اول روز شنبه با انجام 9 بازی برگزار خواهد شد و 5 تیم اول جدول رقابت فشرده و تنگاتنگی باهم دارند این هفته قبل از جام حذفی برگزار می شود و شرایط خاص خود را دارد. شهرداری ماهشهر صدرنشین لیگ میهمان تیم مس رفسنجانی است که هفته گذشته مقابل فجرسپاسی شکست خورد. شاگردان علی سامره به دنبال آن باخت و فرار از رده چهاردهم جدول هستند. شهرداری ماهشهر هم که بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و برای پیروزی وارد میدان می شود و این بازی می تواند یکی از بازی های جذاب این هفته باشد.

در مسجدسلیمان هم تیم نفت که با تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار دارد از تیم فجرسپاسی میزبانی می کند. شاگردان محمود فکری در سه بازی اول لیگ هیچ گلی نخورده اند و مستحکم ترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارند. فجرسپاسی در جنوب کار دشواری برابر تیم یکدست و بی حاشیه نفت مسجدسلیمان دارد.

 حساس ترین و دیدنی ترین بازی در قائمشهر بین دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه برگزار خواهد شد. دو ملی پوش سابق فوتبال ایران خود به عنوان سرمربی روی نیمکت دو تیم حضور دارند. مهدی پاشازاده سرمربی نساجی چندسالی است که در لیگ های دسته اول و دوم مربیگری کرده و اکنون مربی با تجربه ای محسوب می شود اما جواد نکونام اولین تجربه سرمربیگری اش را در این فصل تجربه می کند. شاگردان نکونام هفته گذشته تیم صبا را گلباران کردند و با روحیه قدم به دربی مازندران می گذارند. نکونام چند دقیقه بعد از پیروزی هفته قبل گفته بود که به فکر موفقیت در دربی شنبه است. نساجی 6 امتیازی است و در رده ششم جدول قرار دارد با این حال یک شکست در کارنامه اش ثبت شده اما خونه به خونه 5 امتیازی که هفتم است باختی نداشته است. تقابل نکونام و پاشازاده روی نیمکت ها دیدنی هست اما این بازی برای هواداران دو تیم حساسیتی دو چندان دارد. باید دید نکونام در اولین تجربه مربیگری اش در دربی چه نتیجه ای می گیرد.

در کرمان هم تیم مس کرمان میزبان گل گهرسیرجان است. این دربی برای استقلال تهران و هوادارانش مهم است آنها می خواهند بدانند که اولین حریف آنها در میدان چه نمایشی را ارایه می کند. هرچند وینگو بگوویچ مدعی شده که لیگ برایش مهم تر از جام حذفی است. با این حال سرمربی اسبق پرسپولیس نمی تواند خوشحالی اش را از تقابل با استقلال کتمان کند چون فرصتی برای بیشتر دیده شدن تیم و بازیکنانش است.

ملوان که دو امتیاز خانگی مقابل بادران از دست داد میهمان تیم صبای قم نا آماده است تیمی که هومن افاضلی سرمربی جدیدش گفته صبا برای رسیدن به شرایط مطلوب به بیش از 100 جلسه تمرین نیاز دارد.

بادران هم مقابل تیم آلومینیوم اراک کار سختی نباید پیش رو داشته باشد. شاگردان ربیعی فوتبالی زیبا و تهاجمی ارایه می کنند و خودشان را در قامت یک مدعی نشان داده اند.

ماشین سازی تبریز هم در خانه به مصاف تیم ته جدولی ایرانجوان بوشهر می رود تیمی که بدون امتیاز است و شاید شاگردان رسول خطیبی در این بازی پیروز شوند.

راه آهن بلاتکلیف ترین تیم لیگ یک هم میهمان تیم اکسین است و بعید است این تیم بدون سرمربی حرفی برای گفتن در کرج داشته باشد بخصوص اینکه سیروس دین محمدی هفته گذشته استعفا کرد هرچند صحبت از احتمال بازگشتش به راه آهن هم هست!

شهرداری تبریز و برق جدید شیراز هم نبرد تیم های میانه جدول است.

برنامه هفته چهارم لیگ دسته اول:

مس رفسنجان – شهرداری ماهشهر 
جواد محمدی – محمد هاشمی نسب – حامد صفایی – ابوالفضل گرجی – ناظر: عباس شهرجو

نفت مسجد سلیمان – فجرسپاسی
محمدحسین ترابیان – حافظ عظیمی – علی الفتی – میثم حیدری – ناظر: صفدر احمدی

ماشین سازی – ایرانجوان بوشهر 
سعاد وفاپیشه – میریعقوب حجتی – حامد تازه پور – محمدباقر پورباقر – ناظر: صادق نوری

بادران – آلومینیوم اراک
حسین زیاری- عسگر محمدی – عباس پورحیدری – مهدی اجاقی – ناظر: اسماعیل عامری

نساجی – خونه به خونه
حمید حاج ملک – بابک داوری – هادی طوسی – محمدرضا مهرگان – ناظر: محمود رفیعی

مس کرمان – گل گهر سیرجان
امیر عرب براقی – اسد حاج محمدی – امیر فلاح – رضا تارخ – ناظر: رحیم مهرپیشه

اکسین – راه آهن
مجید محمدی – حمید کاوندی – مهرداد نجفی – ابوالفضل دوستی – ناظر: عبدالرسول استادزاده

آینده سازان برق جدید – شهرداری تبریز
پیمان فرخی مهر – رضا قیم – علی احمدی – عباس صادقی – ناظر: رضا دهقان

صبا – ملوان
مجید پورعلی – محمدرضا مدیر روستا – عبدالعلی شکرگزار – شبیر بهروزی – ناظر : زاهد بحرینی
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج