وانت نیسان در آمریکا هم ناایمن شناخته شد
۵۹۵۴۶۹
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
۵۴۷۴ 
آژانس بیمه ایمنی بزرگراه های آمریکا در یک گزارش جدید از میزان امنیت جانی سرنشینان خودروهای پیکاپ و وانت اطلاعات جالبی ارائه کرده است. خبر بد برای طرفداران نیسان این است که مدل فرانتیر بدترین عملکرد ممکن را در بین کل اعضای گروه به ثبت رسانده و همانند پدربزرگش در ایران یک ماشین کشتار جمعی واقعی است!
فرادید: آژانس بیمه ایمنی بزرگراه های آمریکا در یک گزارش جدید از میزان امنیت جانی سرنشینان خودروهای پیکاپ و وانت اطلاعات جالبی ارائه کرده است. خبر بد برای طرفداران نیسان این است که مدل فرانتیر بدترین عملکرد ممکن را در بین کل اعضای گروه به ثبت رسانده و همانند پدربزرگش در ایران یک ماشین کشتار جمعی واقعی است!
 
 وانت نیسان در آمریکا هم ناایمن شناخته شد
 
در عین حال بسیاری از خودروهای مطرح بازار از قبیل شورولت کلرادو، جمس کانیون و تویوتا تاکوما عملکرد متوسطی را به ثبت رساندند. هیچ یک از خودروهای بررسی شده نیز توانایی لازم برای به دست آوردن نمره عالی یا (Top Safety Pick Plus) را به دست نیاوردند که یک دلیل عمده آن عدم استفاده از سیستم پیشگیری از تصادف است، در عین حال سیستم روشنایی این خودروها از سطح عملکرد بسیار پایین رنج می برد.

در پایان این رتبه بندی که براساس نتایج آزمایش هر خودرو به دست می آید، هیچ یک از خودروهای گروه موفق نشدند حتی نمره خیلی خوب یا (Top Safety Pick) را کسب کنند که این موضوع به معنی فقدان توجه کافی شرکت های سازنده این قبلی وانت ها نسبت به مقوله ایمنی است.
 
البته گیر اصلی اینجا نقص ایمنی بدنه نیست و عدم تجهیز خودروهای این رده به سیستم های مهمی مثل ترمز اضطراری اتوماتیک یا فقدان به کارگیری سامانه های نوین روشنایی در چراغ های جلو و عقب باعث شده تا نمره ایمنی این محصولات کاهش یابد.دو خودروی جمس کانیون و شورولت کلرادو که از اتاق و پلتفورمی یکسان سود می برند در نتایج نهایی تست ها نمراتی مشابه را کسب کردند که زیاد هم عجیب نیست.
 
این دو خودرو نمره ای بالاتر از میانگین را کسب کرده اند که گرچه چندان امیدبخش نیست اما قابل قبول است. در عین حال هر دو مدل دو و نیم درب (King Cab) و چهار درب (Crew Cab) نیسان فرانتیر نتایج بسیار بدی در این تست ها به دست آوردند.
 
فرانتیر که از سال ۲۰۰۵ در این حوزه بررسی نشده بود، نشان داد همچنان از مشکلات ساختاری رنج برده و سطح ایمنی مناسبی را به سرنشینان خود ارائه نمی کند. بنا به گزارش موسسه این خودروی ژاپنی نمره ای نزدیک به میانگین را کسب کرده و حتی با وجود ایربگ های پرده ای نیز جراحت شدید پاها و زانوان راننده و سرنشین در تصادفات شدید به وضوح رخ می دهد.
 
تویوتا تاکوما خودروی پرفروش دیگر بازار آمریکا اما نتایج نسبتا خوبی از تست های موسسه ایمنی بزرگراه های آمریکا به دست آورده و در سه بخش سقوط، تطابق جزئی و روشنایی توانسته امتیازات بالایی را به ثبت برساند. تویوتا وعده داده برای مدل ۲۰۱۸ تاکوما از ترمزهای اضطراری اتوماتیک و نیز یک سیستم روشنایی جدید استفاده کند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1396/06/16
بدین ایران کرانتر وپیش فروش و با سود بالا می فروشند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج