نامه وکیل احمدی‌ نژاد به نمایندگان مجلس
۵۹۷۹۶۲
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
۵۶۸۷ 
وکیل محمود احمدی نژاد با ارسال نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، نسبت به آثار مخرب ناشی از رفتار دادستان دیوان محاسبات هشدار داد و توجه آنان را به اقدام بایسته در راستای صیانت از جایگاه مجلس و نهادهای وابسته جلب کرد.
خبرگزاری ایلنا: وکیل محمود احمدی نژاد با ارسال نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، نسبت به آثار مخرب ناشی از رفتار سیاسی دادستان دیوان محاسبات هشدار داد و توجه آنان را به اقدام بایسته در راستای صیانت از جایگاه مجلس و نهادهای وابسته جلب کرد.

متن نامه سید عادل حیدری وکیل محمود احمدی‌نژاد خطاب به نمایندگان مجلس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

استحضار دارید که آقای فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات در مصاحبه روز ۸/ ۵ /۱۳۹۶ اقدام به خلاف واقع گویی‌، نشر اکاذیب و ایراد اتهامات فراوان علیه آقای دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری سابق نمود و از ۷ حکم قطعی محکومیت در حال اجرا علیه ایشان سخن گفت. ایشان به گونه‌ای درباره هزینه یارانه‌های مردم سخن گفت که گویا حیف و میل ۷ هزار میلیارد تومانی اتفاق افتاده و آقای احمدی نژاد محکوم به پرداخت آن است.

این مصاحبه در رسانه‌ها و به ویژه رسانه‌های معاند و دشمنان ملت ایران انعکاس گسترده‌ای پیدا کرد.

دشمنان دولت‌های نهم و دهم نیز هر کدام به نوعی از این برنامه تبلیغاتی استقبال کرده و به زعم خود فرصت ویژه‌ای برای تخریب به دست آوردند. تصویر برخی از این برنامه تبلیغی به پیوست تقدیم می گردد.

طی بیش از یک ماه مراجعه حضوری به بخش‌های مختلف دیوان محاسبات و اصرار بر دریافت احکام مورد ادعا، چند دادنامه به اینجانب تحویل داده‌اند که نه تنها حاکی از ادعای دادستان دیوان نیست بلکه برعکس عموماً حاکی از تایید اقدامات دولت قبل در حوزه‌های مورد ادعا است.
 
برای احقاق حق و پیگیری حقوقی، شکایتی از ایشان به دستگاه قضایی تحویل شده است که امیدوارم رسیدگی شود ، لیکن از آنجا که دادستان دیوان محاسبات مدعی است زیر نظر نمایندگان مجلس کار می‌کند ، به نظر می رسد که  و از این رو موضوع به استحضار رسید تا اقدام بایسته در راستای صیانت از جایگاه مجلس و نهادهای وابسته انجام گیرد.

با سپاس و احترام – سید عادل حیدری

وکیل دکتر احمدی نژاد
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1396/06/21
اعتماد به نفس شما رو کاکتوس داشت سالس سه بار کیوی میداد
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1396/06/21
این افراد دارند احمدی نژاد رو خراب میکنند که خود بالا بزند اینا زیاد دوامی نميارند هیچ برنامه ای ندارند فقط از سادگی مردم استفاده میکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
با نمک بود
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1396/06/21
رو تو برم که تو هم از تخریب و تهمت حرف میزنی خیلی پررویی
Iran, Islamic Republic of
05:36 - 1396/06/22
میگم میخوام بگم این احمدی نژاد کی دکترشده ما نمیدونیم دکترفقط به کسانی اطلاق میشودکه با جان وسلامت وبهداشت مردم ونجات جان انسانها سروکار دارند والا یک مهندسی که دانشگاه رفته وننیتواند یک آمپول بزند ویا نسخه بخواند نباید دکترگفت یعنی احمدی نزادکه نیگن دکتره ومدرکش مکانیکه میتونه یک امپول بزنه توباک ماشینش؟نمیشه پس دکترنیست همون مهندس ازسرش بیشتره وبیشتر بهش نمی آد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج