«خوشه های خشم» را خودت بساز!
۶۰۱۵۳
۳۱ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳
۳۸۷۷ 
درخواست اطرافیان از اسپیلبرگ
هفته گذشته کمپانی «دریم ورکس» اعلام کرد در تدارک نسخه تازه ای از شاهکار ادبی جان اشتاین بک «خوشه های خشم» است و درصدد است که کارگردانی این کار را به استیون اسپیلبرگ بسپارد.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: هفته گذشته کمپانی «دریم ورکس» اعلام کرد در تدارک نسخه تازه ای از شاهکار ادبی جان اشتاین بک «خوشه های خشم» است و درصدد است که کارگردانی این کار را به استیون اسپیلبرگ بسپارد. هر چند که اسپیلبرگ کارگردانی این کار را رد کرده است اما اطرافیانش از او خواسته اند که این کار را حتما قبول کند.

«خوشه های خشم» را خودت بساز!

اسپیلبرگ یکی از طرفداران قصه کلاسیک جان اشتاین بک و نسخه سینمایی آن است که چند دهه قبل جان فورد فیلم معروف خود را براساس آن کارگردانی کرد. این فیلم در حال حاضر، لقب یکی از شاهکارهای تاریخ سینما را گرفته است. در نسخه اصلی و کلاسیک این فیلم، هنری فوندا در نقش تام جاد بازی کرد.

تا قبل از این گفته شده بود که خود اسپیلبرگ نسخه تازه «خوشه های خشم» را کارگردانی نخواهد کرد و فقط با عنوان تهیه کننده و مدیر تولید با آن همکاری دارد. در عین حال، گمانه زنی ها درباره بازیگر نقش تام جاد شروع شده است و نام هایی مثل برادران کوپر، رایان رینولدز و کریس پاین در این رابطه شنیده می شود. حالا باید دید که آیا اسپیلبرگ، کارگردانی این کار را قبول می کند یا نه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج