تریلر جدید بازی فورتزا ۷ را ببینید
۶۰۲۹۱۴
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
۲۹۷۵
اگر با دیدن روند بازی و تریلرهای اخیر «فورتزا موتوراسپرت ۷» (Forza Motorsport 7) از بازی خوش‌تان آمده، ولی هنوز هم برای خرید آن مطمئن نیستید، می‌توانید دموی این بازی را امتحان کنید. همانطور که مایکروسافت قول داده بود، دموی فورتزا ۷ روی کامپیوتر و ایکس‌باکس وان عرضه شده است.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: اگر با دیدن روند بازی و تریلرهای اخیر «فورتزا موتوراسپرت ۷» (Forza Motorsport 7) از بازی خوش‌تان آمده، ولی هنوز هم برای خرید آن مطمئن نیستید، می‌توانید دموی این بازی را امتحان کنید. همانطور که مایکروسافت قول داده بود، دموی فورتزا ۷ روی کامپیوتر و ایکس‌باکس وان عرضه شده است.

 دموی فورتزا ۷ عرضه شد؛ تریلر جدید بازی را ببینید

دموی فورتزا ۷ سه مسابقه‌ی مختلف را در مقابل شما می‌گذرد که هر کدام، جاده و خودروی مختص خود را دارند. این دمو هم‌چنین خودروی Porsche 911 GT2 RS را در خود جای داده است؛ خودرویی که همزمان با رونمایی بازی در کنفرانس مایکروسافت معرفی شد و هم‌چنین به عنوان عکس روی جلد بازی انتخاب شده است.
 
 دموی فورتزا ۷ عرضه شد؛ تریلر جدید بازی را ببینید

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که دموی بازی ۲۲ گیگابایت است، در نتیجه اگر می‌خواهید آن را دنبال کنید، بهتر است که همین حالا دست به کار شوید.

فورتزا موتوراسپرت ۷ قرار است در روز سوم اکتبر، یعنی تا دو هفته‌ی دیگر، وارد بازار شود. بازی ۷۰۰ خودروی مختلف دارد؛ رقمی که تا به حال برای هیچ بازی مسابقه‌ای دیگری سابقه نداشته است. فورتزا ۷ هم‌چنین ۳۰ جاده‌ی مختلف دارد که تمام آن‌ها از آب و هوای مختلف که به صورت دینامیک تغییر می‌کنند، پشتیبانی می‌کنند.

می‌توانید در ادامه، تریلر پیش از عرضه‌ی فورتزا ۷ را ببینید.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 دموی فورتزا ۷ عرضه شد؛ تریلر جدید بازی را ببینید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج